Atsauksmes

 

Juris Aperāns / decembris, 2019.

Labs serviss!

Nauris Bērziņš / decembris, 2019.

Jā, pārdevēji (viņš un viņa) sagrāva manu noraidošo attIeksmi pret SUBARU automašīnām. Viņi, tiešām, paši tic tam ko stāsta, jo, visdrīzāk, ka ir par to pārliecinājušies dzīvē.
Labi, rodoties nepieciešamībai pirkt jaunu auto, pamēģināšu arī SUBARU!

Дмитрий Лаздиньш / novembris, 2019.

Хороший центр, нравится отношение к клиентам.

Виталик Селиверстов / novembris, 2019.

Дорого но надеюсь качественно.

K.Johansons / oktobris, 2019.

Friendly service and responsive staff.

Nikita Bobrov / septembris, 2019.

Самые большие эксперты по автомобилям Subaru в Латвии. Всегда позитивны, и вежливы, знают ответы на интересующие вопросы.в салоне как правило представлен весь доступный спектр на регион.

Aigars Magičevs / janvāris, 2019.

Grūti piebraukt dēļ korķiem. Bet serviss labā līmenī.

Kristīne Lazdiņa / decembris, 2018.

Atsaucīgi darbinieki, kvalitatīvs serviss.

Astra Laugale / novembris, 2018.

Labs serviss,ātra,laipna apkalpošana.

Irina Bugrova / augusts, 2018.

Лучший продавец Субару в регионе!

Arnis Kalniņš / jūlijs, 2018.

Atsaucīgi darbinieki, bet uz salonu, nomu, servisiem, utt. piedodiet, maziņš stāvlaukumiņš.

Jurij Rutko / jūnijs, 2018.

Отличный сервис, сдесь работают отзывчивые люди .

Ēriks Krūmiņš / aprīlis, 2018.

Ļoti mājīgs serviss ar izcilu klientu apkalpošanu.

Dace Zariņs / aprīlis, 2018.

Labs serviss subaru automašīnām. Atsaucīgs personāls. Labi iekārtots atpūtas stūrīts klientiem.

Nikolas Stroganovs / marts, 2018.

Это торговая марка фирмы, входящая в СКандинавский концерн по продаже новых машин, Subaru. Единственный официальный дилер в Риге. В наличии всегда имеются все производимые марки. На месте сервиз. Продажа в подержанных машин из Германии. В штате профессиональные оценки вашей подержанной машины, которая может быть принята в качестве первого взноса. Очень хорошие удобно, все на месте. Сейчас машины новые продаются по акции до4500 евро скидка. До авто салона un очень много легко доехать до по ул
Brīvības. Приезжаете на старом авто а уезжает на новой шикарной Subaru. По расположенению это самое удачное место в Риге из всех автосалонов, моё лично
мнение. Здесь всегда вам рады.

Uģis Ornicāns / marts, 2018.

Great stuff, if there is something wrong with your Subaru they will definitely fix it!

Ints Vīksna / marts, 2018.

Very warm atmosphere like in "family owned" business. Helpful staff. In some cases slow part delivery.

Pavel Salin / marts, 2018.

High quality for high price. But always in time, always fast in any works, no delays. Friendly staff, especially service managers, always ready to help, answer questions, give you information and support.

Mārtiņš Lifanovs / februāris, 2018.

Labs serviss. Laba attieksme. Forši un atsaucīgi darbinieki.

Andris Indriksons / 28.09.2016.

Vēlos pateikties Evitas un Inas kundzēm par laipno un profesionālo klientu apkalpošanu jaunas automašīnas izvēlē un iegādē.

Aldis Hofmanis, Skaņas un garšas festivāla organizators / 21.09.2016.

Paldies AD REM Auto par sadarbību pirmā Skaņu un garšu festivāla radīšanā ! Novēlu jebkuram pasākumu organizatoram šādu auto - ātrs, gudrs, izturīgs, paklausīgs, kad saimnieks nogurst no darbiem, auto aizved bezceļos, zivīs vai ogās galvu izvēdināt. Priekā par sadarbību 2016. gadā un ar skatu nākotnē - cerams, ka tiksimies 2017. gada Skaņu un garšu festivālā!

Jānis Blūzmanis / 12.09.2016.

Paldies AD REM Auto par labo apkalpošanu, konsultāciju un ātro kvalitatīvo servisu!

Katrīna CirveleSporta un industriālās kāpšanas asociācija pārstāve / 07.07.2015.

Vēlos pateikt paldies, par iespēju izmēģināt Subaru automašīnu, kuru ieguvām, Rolandam Ruģēnam uzstādot visātrāko laiku uzkāpjot pa kāpšanas sienu izstādē "Atpūta un sports 2015".
Šajās divās dienās, mašīnu izmantojām, lai aizbrauktu nelielā kāpšanas sporta nometnē uz Igaunijas boulderiem un mūsu pašu Latvijas Jumpravmuižas klintīm.

Garais / 15.01.2015.

Gribu pateikties Evitas un Inas kundzēm par augstu profesionalitāti darbā ar klientiem, godīgo pieeju pircējam, aktīvo jautājumu risināšanu, turēšanu lietas kursā, lielo vēlmi palīdzēt. 

Ints / 19.11.2014.

Mūsu ģimene grib pateikt lielu paldies Ad Rem auto salona darbiniekiem, īpaši Artūram un Inai par patīkamo un profesionālo apkalpošanu. Artūram īpašs paldies par pacietību un spēju atbildēt uz visiem jautājumiem. Tāpat gribu pateikt paldies Gatim no servisa, par detalizētu mašīnas tehnisko nianšu izskaidrošanu. Ļoti, ļoti, ļoti iesaku šo salonu citiem. Ieteikums citiem klientiem par Subaru mašīnām, pirms pērkat citu marku, notestējiet Subaru!!!

Raimonds / 09.02.2014.

Vēlos pateikties par Evitas Dzanuškānes ļoti patīkamo un profesionālo apkalpošanu. Vairāku citu auto salonu pārdevēji varētu pamācīties no Evitas kā pareizi būtu jākomunicē ar potenciāliem klientiem.

Saulius / 12.11.2013.

We would like to thank Mr. Mārtiņš Greizis for professional and polite communication. Veting advice on choosing a car model, detail and color. He is a top-class professional in your area.

Svetlana / 19.06.2013.

Этим письмом хочу выразить благодарность Вашей команде. Особо благодарю Мартыньша Грейзиса, за высокопрофессиональную помощь при покупке в Вашем салоне автомобиля Subaru XV месяц назад. Мы очень довольны своим выбором!