Atsauksmes

 

Andris Indriksons / 28.09.2016.

Vēlos pateikties Evitas un Inas kundzēm par laipno un profesionālo klientu apkalpošanu jaunas automašīnas izvēlē un iegādē.

Aldis Hofmanis, Skaņas un garšas festivāla organizators / 21.09.2016.

Paldies AD REM Auto par sadarbību pirmā Skaņu un garšu festivāla radīšanā ! Novēlu jebkuram pasākumu organizatoram šādu auto - ātrs, gudrs, izturīgs, paklausīgs, kad saimnieks nogurst no darbiem, auto aizved bezceļos, zivīs vai ogās galvu izvēdināt. Priekā par sadarbību 2016. gadā un ar skatu nākotnē - cerams, ka tiksimies 2017. gada Skaņu un garšu festivālā!

Jānis Blūzmanis / 12.09.2016.

Paldies AD REM Auto par labo apkalpošanu, konsultāciju un ātro kvalitatīvo servisu!

Katrīna CirveleSporta un industriālās kāpšanas asociācija pārstāve / 07.07.2015.

Vēlos pateikt paldies, par iespēju izmēģināt Subaru automašīnu, kuru ieguvām, Rolandam Ruģēnam uzstādot visātrāko laiku uzkāpjot pa kāpšanas sienu izstādē "Atpūta un sports 2015".
Šajās divās dienās, mašīnu izmantojām, lai aizbrauktu nelielā kāpšanas sporta nometnē uz Igaunijas boulderiem un mūsu pašu Latvijas Jumpravmuižas klintīm.

Garais / 15.01.2015.

Gribu pateikties Evitas un Inas kundzēm par augstu profesionalitāti darbā ar klientiem, godīgo pieeju pircējam, aktīvo jautājumu risināšanu, turēšanu lietas kursā, lielo vēlmi palīdzēt. 

Ints / 19.11.2014.

Mūsu ģimene grib pateikt lielu paldies Ad Rem auto salona darbiniekiem, īpaši Artūram un Inai par patīkamo un profesionālo apkalpošanu. Artūram īpašs paldies par pacietību un spēju atbildēt uz visiem jautājumiem. Tāpat gribu pateikt paldies Gatim no servisa, par detalizētu mašīnas tehnisko nianšu izskaidrošanu. Ļoti, ļoti, ļoti iesaku šo salonu citiem. Ieteikums citiem klientiem par Subaru mašīnām, pirms pērkat citu marku, notestējiet Subaru!!!

Raimonds / 09.02.2014.

Vēlos pateikties par Evitas Dzanuškānes ļoti patīkamo un profesionālo apkalpošanu. Vairāku citu auto salonu pārdevēji varētu pamācīties no Evitas kā pareizi būtu jākomunicē ar potenciāliem klientiem.

Saulius / 12.11.2013.

We would like to thank Mr. Mārtiņš Greizis for professional and polite communication. Veting advice on choosing a car model, detail and color. He is a top-class professional in your area.

Svetlana / 19.06.2013.

Этим письмом хочу выразить благодарность Вашей команде. Особо благодарю Мартыньша Грейзиса, за высокопрофессиональную помощь при покупке в Вашем салоне автомобиля Subaru XV месяц назад. Мы очень довольны своим выбором!