Vide

 

VIDE UN PĀRSTRĀDE 

Jaunu Subaru izstrādes laikā, inženieri jau no pašiem pirmsākumiem strādājuši pie tā, lai samazinātu automašīnas laikā, kā arī pēc tās kalpošanas laika beigām radīto atkritumu apjomu. Tas ir ļāvis ietaupīt vērtīgus izejmateriālus un enerģijas resursus.

Šos mērķus ir svarīgi ņemt vērā jau izstrādes posmā, tāpēc visas Subaru dizaina komandas ievēro „Auto dizains pārstrādei" vadlīnijas. Šo vadlīniju mērķis ir palīdzēt Subaru inženieriem un piegādātājiem produkta izstrādes laikā, lai optimizētu jauno Subaru produktu pārstrādes potenciālu.

Lai atvieglotu efektīvu pārstrādi, Subaru katrā posmā cenšas izmantot pēc iespējas mazāk materiālu, kā arī izvēlēties tādus materiālus, ko varētu pārstrādāt kopā. Visas plastmasas un gumijas detaļas tiek apzīmētas saskaņā ar starptautiskajiem standartiem, lai pārstrādes procesā tie būtu viegli atšķirami.

Stikls un lielas plastmasas detaļas, piemēram, buferi, spoileri un riteņu arku iekšējās virsmas, ir viegli noņemami, samazinot katras automašīnas kopējo izjaukšanas laiku.