Zvanīt WhatsApp

Sīkdatnes

SĪKDATNES

AD REM Auto šajā mājaslapā izmanto sīkdatnes, lai saglabātu noteiktus iestatījumus un atcerētos izdarītās izvēles. AD REM Auto izmanto sīkdatnes arī analītikas nolūkos, lai varētu sekot lietotāju plūsmai. Kad vien iespējams, mājaslapa izvairās izmantot trešo pušu izsekošanas sīkdatnes, lai gan tas var būt nepieciešams noteiktiem elementiem un lapām, kurās tiek izmantoti sociālo tīklu logrīki vai elementi. Jūs varat atspējot trešo pušu sīkdatnes savas pārlūkprogrammas privātuma iestatījumos, turklāt vairums jaunāku pārlūkprogrammu piedāvā iespēju "Neizsekot", kas atspējo trešo pušu izsekošanas sīkdatņu izmantošanu.

Mājaslapas un tās sniegto iespēju izmantošana nozīmē, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai atbilstoši iepriekš minētajam.

NOTEIKUMI UN NOSACĪJUMI

Šajā mājaslapā (www.adrem-auto.lv) aprakstītie tehniskie dati un aprīkojums ir balstīti uz publicēšanas laikā aktuālo informāciju. AD REM Auto ir tiesības jebkurā laikā bez brīdinājuma veikt izmaiņas cenās, krāsās, materiālos, dizainos, aprīkojumā un specifikācijā, kā arī izņemt modeļus no apgrozības.

Lai uzzinātu precīzu informāciju par pieejamajiem automobiļiem, iesakām konsultēties ar AD REM Auto tirdzniecības pārstāvi.

Piegādes ierobežojumu dēļ daži modeļi un specifikācijas var būt pieejami, tikai veicot pasūtījumu. Datoru monitoru ierobežojumu dēļ mājaslapā attēlotās krāsas var nepilnīgi atspoguļot reālās produktu krāsas.

Autortiesības uz šajā mājaslapā redzamo tekstu, attēliem, grafikām un izkārtojumu pieder Subaru. Šeit attēlotās prečzīmes, firmu nosaukumi, pakalpojumu zīmes, korporatīvie logotipi un emblēmas pieder Subaru korporācijai un tās pilnvarotajiem izplatītājiem.

Šīs mājaslapas saturam ir informatīvs raksturs, un tas nepārtraukti tiek atjaunināts. Šīs mājaslapas saturu nedrīkst pārkopēt vai izmantot komerciālos nolūkos bez Subaru piekrišanas.