Zvanīt WhatsApp

Uzņēmums

AD REM Auto pirmsākumi meklējami tālajā 1992.gadā, kad uzņēmums piedāvāja auto servisa un taksometru pakalpojumus. Uzņēmums veiksmīgi attīstījies, 2008. gada 30. aprīlī durvis vēra jaunu autosalonu, kļūstot par oficiālo Subaru pārstāvi Latvijā.

AD REM Auto galvenais uzsvars darbā tiek likts uz kvalitatīvu apkalpošanu, automašīnu apkopi un remonta darbiem. Salonā savus nākamos īpašniekus gaida visi slavenās markas modeļi: Crosstrek, Forester un Outback un Solterra.

Uzņēmums nodrošina ne vien jaunu Subaru tirdzniecību, bet arī piedāvā garantijas un pēcgarantijas servisa pakalpojumus, rezerves daļu un aksesuāru tirdzniecību, kā arī mazlietotu un lietotu automašīnu tirdzniecību. Bez tam, autocentrā izvietota oriģinālo rezerves daļu un aksesuāru noliktava, kurā regulāri tiek uzturētas izejmateriālu rezerves.

2024.gadā AD REM Auto kļuvis arī par GWM oficiālo izplatītāju Latvijā, un papildinot Subaru modeļu klāstu, interesentiem piedāvā ne vien veikt izmēģinājuma braucienus, bet arī iegādāties GWM ORA automašīnas.

Zinošie un pieredzējušie salona konsultanti iepazīstinās pircējus ar Subaru un GWM automobiļiem, palīdzot izvēlēties piemērotāko komplektāciju, virsbūves krāsu un salona apdari, piedāvājot izmēģinājuma braucienus ar noskatīto automobiļa modeli un pēc vēlmes papildinot to ar oriģinālo papildaprīkojumu. Salonā uz vietas iespējams noformēt izraudzītā automobiļa finansējumu, izvēlēties izdevīgākos apdrošināšanas nosacījumus un turpat saņemt līgumu ar līzinga devēju, kā arī apdrošināšanas polisi.

2024.gadā AD REM Auto pārcēlies uz savām jaunajām mājām K.Ulmaņa gatvē 84b, Rīgā, kur jaunuzceltais un tikko atklātais autosalons ir modernākais un lielākais Subaru un GWM autosalons Eiropā. 

Autosalona priekšā izvietota plaša un ērta autostāvvieta, kā arī velo novietne. Turpat izvietotas arī vairākas elektroautomobiļu uzlādes stacijas. Autosalonā pieejama bezmaksas kafija un WiFi, kā arī izveidots atpūtas stūrītis un darba vietas klientiem, kuri vēlas uzgaidīt savu auto, kamēr tas atrodas servisā.