Zvanīt WhatsApp

Uzņēmums

2008. gada 30. aprīlī durvis vēris oficiālais Subaru pārstāvis Latvijā AD REM Auto.

AD REM Auto - īstās Subaru mājas atrodas Brīvības gatvē 246, Rīgā, bet tirdzniecības punkts atrodas arī Rīgas ielā 103, Valmierā. Uzņēmums nodrošina ne vien jaunu Subaru tirdzniecību, bet arī piedāvā garantijas un pēcgarantijas servisa pakalpojumus, rezerves daļu un aksesuāru tirdzniecību, kā arī mazlietotu un lietotu automašīnu tirdzniecību.

AD REM Auto galvenais uzsvars darbā tiek likts uz kvalitatīvu apkalpošanu, automašīnu apkopi un remonta darbiem. Salonā savus nākamos īpašniekus gaida visi slavenās markas modeļi: XV, Forester un Outback.

Zinošie un pieredzējušie salona konsultanti iepazīstinās pircējus ar Subaru automobiļiem, palīdzot izvēlēties piemērotāko komplektāciju, virsbūves krāsu un salona apdari, piedāvājot izmēģinājuma braucienus ar noskatīto automobiļa modeli un pēc vēlmes papildinot to ar oriģinālo papildaprīkojumu. Salonā uz vietas iespējams noformēt izraudzītā automobiļa finansējumu, izvēlēties izdevīgākos apdrošināšanas nosacījumus un turpat saņemt līgumu ar līzinga devēju, kā arī apdrošināšanas polisi.

Bez tam, autocentrā izvietota oriģinālo rezerves daļu un aksesuāru noliktava, kurā regulāri tiek uzturētas izejmateriālu rezerves.

Autosalona priekšā izvietota ērta autostāvvieta un laukums, kur izstādīti jauni un mazlietoti dažādi Subaru modeļi. Tāpat AD REM Auto piedāvā sekot līdzi sava auto remontam no klientu zonas ar skatu uz servisa zonu. Klientu ērtībām, klientu uzgaidāmā zonā atrodas TV un apmeklētāji var izmantot bezmaksas WiFi.