Zvanīt WhatsApp

Jaunumi

Subaru Solterra ar valsts atbalstu EKII-5 ietvaros

AD REM Auto salonā vari pasūtīt un iegādāties elektro auto Subaru Solterra ar valsts atbalstu 4500 Eur. Subaru Solterra šobrīd ir pirmais elektro auto Subaru modeļu gammā, un tas ir paņēmis līdzi īsta pilnpiedziņas auto īpašības – augstu klīrensu 210 mm un Subaru pazīstamo veiktspēju, ko nodrošina patiešām lieliska pilnpiedziņas sistēma ar diviem apvidus režīmiem – X-mode. 218 Zs jaudas sadalījums uz abām piedziņas asīm sniedz dinamisku un baudāmu braukšanu no 0 līdz 100 km h ieskrienoties 6,9 sekundēs. Akumulatora ietilpība 71.4 kWh.

Pievienojoties siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanas mērķim, AD REM Auto ir noslēgusi līgumu par bezemisiju un mazemisiju transportlīdzekļu tirdzniecību ar Emisijas kvotu izsolīšanas instrumenta (EKII) atbalstu, EKII finansētā projekta "Siltumnīcefekta gāzu emisijas samazināšana transporta sektorā – atbalsts bezemisiju un mazemisiju transportlīdzekļu iegādei" ietvaros.

Fiziskas personas, iegādājoties elektro auto līdz 2023.gada beigām, var iesniegt pieteikumu atbalsta saņemšanai 4500 Eur apmērā.

AD REM Auto no savas puses klientiem nodrošina bezmaksas apkopju paku 1210 Eur vērtībā, ieskaitot PVN, iegādājoties Subaru Solterru ar valsts atbalstu.

Auto var tikt noformēts līzingā, ievērojot, ka transportlīdzeklis ne mazāk kā piecus gadus pēc transportlīdzekļa iegādes datuma vai līdz brīdim, kad ar transportlīdzekli veiktais nobraukums (no brīža, kad transportlīdzeklis reģistrēts atbalsta saņēmēja īpašumā vai turējumā) sasniedz vismaz 52 000 km, ir atbalsta saņēmēja turējumā un lietošanā, netiek atsavināts un līzinga līgumā iekļauts punkts, paredzot iespēju atbalsta saņēmējam izpirkt transporta līdzekli.

Pircējam (fiziskai personai), iegādājoties elektro auto ar valsts atbalstu, jāņem vērā šādi transportlīdzekļa ekspluatācijas nosacījumi.

Piecu gadu laikā kopš transportlīdzekļa iegādes brīža vai līdz brīdim, kad ar transportlīdzekli veiktais nobraukums sasniedz vismaz 52 000 km:

  • jāsasniedz 52 000 km nobraukums
  • jānodrošina transportlīdzekļa pastāvīga reģistrācija Latvijas Republikas teritorijā, fiziskā persona ir iegādātā transportlīdzekļa turētājs, aizliegts ir pārdot, mainīt, ieguldīt kapitālsabiedrībā un nodot bez atlīdzības
  • netiek izmantots saimnieciskās darbības veikšanai
  • jānodrošina transportlīdzekļa ekspluatācija atbilstoši normatīvajiem aktiem atbilstoši normatīvajiem aktiem par transportlīdzekļu valsts tehnisko apskati un tehnisko kontroli uz ceļa
  • transportlīdzekļa apdrošināšana pret bojāejas riskiem

Informācija ekii.lv: https://ekii.lv/index.php?page=auto-iegade-2

MK noteikumi: https://likumi.lv/ta/id/328761-emisijas-kvotu-izsolisanas-instrumenta-finanseto-projektu-atklata-konkursa-siltumnicefekta-gazu-emisijas-samazinasana-transporta

Subaru Solterra ar valsts atbalstu EKII-5 ietvaros