Zvanīt WhatsApp

Apkope & Remonts


SUBARU OFICIĀLAIS SERVISS

AD REM Auto ir oficiālais SUBARU dīleris un servisa pakalpojumu sniedzējs Latvijā kopš 2008. gada. Mūsu darbinieki ir apmācīti un sertificēti veikt SUBARU automašīnu apkopi un remontu. Tas garantē, ka Jūsu SUBARU tiks apkopts un saremontēts ievērojot visas ražotāja tehnoloģijas un instrukcijas, kā arī izmantojot sertificētus instrumentus un oriģinālās rezerves daļas.


Regulāri un savlaicīgi veicot apkopes, remontus oficiālajā servisā, visa informācija par apmeklējumiem tiek saglabāta dīlera vai ražotāja sistēmā. Kā zināms, pilna servisa vēsture bieži ir lielisks pārdošanas arguments, kad tiek meklēts jauns saimnieks lietotajai automašīnai, bet pilna un laicīga apkopju un remontu informācija var noderēt arī esošajam saimniekam, kad automašīnai pēc garantijas beigām ir radies kāds nopietnāks defekts.

APKOPE

Profesionāla un autorizēta SUBARU automašīnu apkope ir ne tikai vitāli svarīga, lai saglabātu ražotāja garantiju automašīnas pirmajos gados, bet arī ļoti nozīmīga tālākajā ekspluatācijas laikā. Veicot apkopes pēc ražotāja izstrādātā reglamenta, nepieciešamie darbi tiks paveikti laikā, kvalitatīvi un Jūsu automašīna kalpos uzticami. Apkopju informācija tiek uzglabāta mūsu un ražotāja datubāzē, kas var būtiski palielināt automašīnas vērtību tad, kad nolemsiet to pārdot un iegādāties jaunu SUBARU.

DIAGNOSTIKA

AD REM Auto servisi ir aprīkoti ar visām nepieciešamajām diagnostikas iekārtām, kā arī datu pieslēgumiem SUBARU globālajai datubāzei, lai veiktu nekļūdīgu un profesionālu automašīnas diagnostiku, kas nepieciešama, lai laikus noskaidrotu automašīnas veselības stāvokli un veiktu nepieciešamo remontu. Pilna automašīnas diagnostika ir īpaši ieteicama, iegādājoties lietotu automašīnu.

REMONTS

Lai veiktu ražotāja standartiem atbilstošu SUBARU remontu, ir nepieciešami speciālie instrumenti, sertificēti mehāniķi, zināšanas un ražotāja tehniskās informācijas nodrošinājums. Tas atšķir oficiālo servisu no jebkura alternatīvā servisa. AD REM Auto servisos ir viss pieminētais, kā arī jau vairāk kā desmit gadu pieredze SUBARU automašīnu remontā. Tāpēc, lai arī kas notiktu, jūsu automašīna būs drošās rokās un tiks saremontēta atbilstoši ražotāja tehnoloģijām, izmantojot oriģinālās rezerves daļas un instrumentus.

 

 

Pieteikties servisam