Zvanīt WhatsApp

Garantija


SUBARU GARANTIJA

SUBARU savām automašīnām nodrošina šādus ražotāja garantijas termiņus:

Jauna automobiļa garantija – 5 gadi vai 100 000 km
E-Boxer hibrīda akumulatora garantija – 8 gadi vai 160 000 km
Krāsas un virsmas pretkorozijas garantija - 3 gadi bez nobraukuma ierobežojuma
Oriģinālo detaļu un aksesuāru garantija - 3 gadi vai 100 000 km
Garantija pret caurrūsēšanu – 12 gadi bez nobraukuma ierobežojuma

 

AD REM AUTO PAGARINĀTĀ GARANTIJA

AD REM Auto pagarinātās garantijas pakalpojumu nodrošina sadarbībā ar Igaunijas kompāniju Extendo Insurance OÜ www.extendo.ee. Garantijas termiņu iespējams palielināt par 12 vai 24 mēnešiem līdz 5 gadiem vai 150 000 km nobraukumam.
Garantiju var noslēgt transportlīdzekļiem, kam ir spēkā esoša ražotāja garantija. Tā sāks darboties uzreiz pēc ražotāja garantijas beigām. Bojājumu gadījumā palīdzēs AD REM Auto. Tas garantē klientam drošības sajūtu vēl ilgākam laikam, aizsargājot no ražošanas defektiem un liekām izmaksām pēc ražotāja garantijas beigām.
Ar pagarinātās garantijas līguma nosacījumiem varat iepazīties šeit.
Izmaksu piedāvājums : Subaru OUTBACKSubaru FORESTERSubaru XV.

 

KĀPĒC PAGARINĀT GARANTIJU?

Aizsardzība pret negaidītiem izdevumiem — Neplānota transportlīdzekļa bojājuma gadījumā Jums nebūs lieki tēriņi, jo garantijas bojājuma gadījumā, mēs apmaksāsim bojājumu novēršanu Jūsu vietā.

Neierobežots remontu skaits — Garantijas bojājumu gadījumā Jūsu vietā apmaksāsim diagnostiku, darba un rezerves daļu izmaksas. Jūsu transportlīdzeklis tiks saremontēts profesionāli, kā rezultātā Jūsu auto būs drošs un tehniski labā stāvoklī.

Papildus vērtība pie transportlīdzekļa pārdošanas — Transportlīdzeklis ar garantiju ir pierādījums, ka tas ir labi uzturēts un ir labs pārdošanas arguments. Garantija ir saistīta ar transportlīdzekli un pārdošanas gadījumā pāriet jaunā īpašnieka īpašumā.

Garantijā ir iekļauta bezmaksas Palīdzība uz ceļa — Palīdzība uz ceļa nodrošina pirmo palīdzību, ja braucienu nav iespējams turpināt (arī transportlīdzekļa evakuāciju). Iespējamie iemesli var būt piemēram, tehnisks bojājums, avārija, riepas bojājums u.tml.

Darbojas visā Eiropā