Solterra

Solterra

Solterra

Tuvojas debija!

Strauji tuvojas mūsu ilgi gaidītā pavisam jaunā Subaru Solterra debija, un tas jums būs patīkams pārsteigums.

Solterra iemieso visu, kas padara Subaru par izcilu zīmolu. Pasaulē vadoša drošības sistēma, maksimāls aprīkojuma līmenis jau bāzes komplektācijā un, protams, četru riteņu piedziņa.
Spēcīga pamata konstrukcija un progresīva autovadītāja palīdzības sistēma, kas veicina pasaulē vadošu drošību gan braucējiem, gan tiem, kas atrodas ārpusē.

Subaru simetriskās četru riteņu piedziņas princips, kas nodrošina kategorijā izcilāko manevrētspēju, un drošas īpašības uz ceļa ar teicamu braukšanas sajūtu.
Praktisks robustums, daudz vietas un viedas funkcijas, kas atvieglo bagāžas ievietošanu — no vismazākajām somiņām līdz lielam brīvā laika pavadīšanas aprīkojumam.
Solterra Solterra
Tas ir tas, ko sagaida un novērtē Subaru automašīnu īpašnieki jau vairākās paaudzēs. Tagad pirmo reizi visas šīs iezīmes ir pieejamas automašīnā, kam ir pilnībā elektriska piedziņa.
Vai vēlaties iegūt plašāku informāciju un būt pirmo testa brauciena dalībnieku vidū? Solterra Solterra Solterra Solterra
Praktisks ikdienas dzīvē

Subaru ir praktisks automobilis gan ikdienai, gan brīvā laika pavadīšanai. Solterra var lepoties ar plašu, ērtu un parocīgu bagāžas nodalījumu, kas aprīkots ar divās pozīcijās pielāgojamu grīdu – augstāka pozīcija paredzēta garenas un plakanas formas priekšmetu ērtākai ievietošanai, turpretī zemāka grīdas pozīcija piemērota īpaši apjomīgas bagāžas pārvadāšanai. Solterra bagāžas nodalījuma ietilpība sasniedz 475 litrus (VDA).
Pilnpiedziņa ar X-Mode pamataprīkojumā

211 mm klīrenss un Subaru simetriskā pilnpiedziņa nozīmē to, ka tu varēsi nokļūt vietās, kas parastam elektroautomobilim visbiežāk paliek nesasniedzamas.
Kad to vēl papildina Solterra divu elektromotoru vienmērīgā un lineārā jaudas padeve, tu iegūsti lielisku vilci un veiktspēju braukšanai pa jebkādu ceļa segumu gandrīz jebkādos laikapstākļos. Un pateicoties elektromotoru tūlītējai jaudas piegādei, arī Subaru saķeres asistents X-Mode darbojas vēl efektīvāk.

Visas drošības sistēmas pamataprīkojumā

Visas drošības sistēmas ir iekļautas pamataprīkojumā. Cita starpā tās ietver elektronisko autovadīšanas asistentu, kas brīdina autovadītāju un palīdz pamanīt bīstamu situāciju, turklāt ārkārtējā gadījumā iedarbina funkcijas, lai izvairītos no sadursmes ar statiskiem vai kustīgiem objektiem, arī cilvēkiem un dzīvniekiem.

Lielu daļu šādu funkciju daudzi jau pazīst. Toties dažas ir pilnīgi jaunas, piemēram, drošas izkāpšanas asistents, kas brīdina autovadītāju neatvērt durvis, ja no aizmugures tuvojas cits automobilis vai velosipēds.

Ārpuse

Solterra
Solterra
Solterra
Solterra

Salons

Solterra
Solterra
Solterra
Solterra
Solterra
Solterra
Solterra
Solterra
Solterra
Solterra
Solterra

100% Subaru 100% elektrisks

Ne jums, ne nākamajām paaudzēm vairs nevajadzēs izvēlēties: Subaru unikālās spējas vai elektriskā piedziņa? Tas viss ir pieejamas Solterra modeļos. Ar diviem elektrodzinējiem — katrs ar 80kW un 168 Nm — un 71,4 kWh akumulatora jaudu paredzamais braukšanas attālums ir krietni virs 400 km (atbilstoši WLTP). Vairumam cilvēku ar to pietiek ikdienas gaitās. Ar mājas lādētāju akumulatoru var uzlādēt 6,5 stundās. Ar 150 kW ātro lādētāju akumulatoru var uzlādēt no 0 līdz 80% 30 minūšu laikā.

Drošs īpašums ilgu gadu laikā

Modelim Solterra — gluži kā visiem Subaru — ir 5 gadu garantija, un tas ir radīts ilgai un uzticamai kalpošanai. Solterra akumulatori ir radīti tā, lai saglabātu 90 procentu jaudas pat pēc desmit gadu darbības.

Solterra Vai vēlaties iegūt plašāku informāciju un būt pirmo testa brauciena dalībnieku vidū?

Augstākā līmeņa aprīkojums

Ir pieejami trīs dažādi Solterra modeļi. Kā jau ierasts Subaru automobiļiem, arī Solterra pamataprīkojumā ir iekļauts gandrīz viss. Tādējādi tiek apliecinātas Subaru zīmola tradicionālās vērtības un unikālās īpašības. Solterra
Dark Blue Mica
Solterra
Black Mica
Solterra
Emotional Red
Solterra
Precious Metal
Solterra
Harbor Mist Grey Pearl
Solterra
Harbor Mist Grey Pearl / Black Mica
Solterra
Platinum White Pearl Mica

Vai vēlaties iegūt plašāku informāciju un būt pirmo testa brauciena dalībnieku vidū?

Abonējiet paziņojumus par šīs lapas atjauninājumiem ar jaunu, interesantu un svarīgu Subaru Solterra informāciju. Mēs pastāvīgi sniegsim Jums atjauninātu informāciju, fotoattēlus un videoklipus, tiklīdz tie būs saņemti no rūpnīcas un uzņēmuma P&I komandas. Tuvojoties nonākšanai tirdzniecībā, Jūs tiksiet arī uzaicināts uz modeļa pirmizrādi.

Paldies! Esam saņēmuši jūsu ziņu.