Ziņas

2014. gads Subaru sporta auto zīmē

SUBARU 2014. gadā būs galveno uzmanību veltīs sporta automobiļiem. Maijā Subaru prezentēs pilnīgi jauno WRX STI un piedāvās atzinīgi novērtēto Subaru BRZ sporta kupeju par izdevīgāku cenu.


Subaru WRX STI tāpat kā tā priekštecis ir aprīkots ar SI-Drive sistēmu un regulējamu DCCD centrālo diferenciāli. Lai padarītu automobili vēl izveicīgāku un labāk vadāmu pagriezienos, jaunajam WRX STI ir aktīva vilcējspēka virziena maiņas sistēma (Active Torque Vectoring). Pilnpiedziņas WRX STI ir aprīkots ar 2,5 litru bokserdzinēju ar turbokompresoru, kas attīsta 300 ZS jaudu un 407 Nm griezes momentu.

 

No ārienes modeli var atpazīt pēc liela gaisa tvērēja uz motora pārsega un iespaidīgā spoilera virs aizmugures paceļamajām durvīm. Tiem, kas vēlas būt diskrētāki, bet neatteikties ne no veiktspējas, ne komforta, Subaru piedāvās GT versiju. Papildus bagātīgajam standarta aprīkojumam WRX STI GT būs pieejama arī Harman - Kardon audiosistēma ar navigāciju, atpakaļskata kamera, jumta lūka, bezatslēgas iekāpšanas sistēma ar iedarbināšanas pogu un tonēti stikli. WRX STI GT nav augstā aizmugures spoilera.

 

WRX STI 2014

Neskatoties uz to, ka WRX STI ir pilnīgi jauns automobilis, tā cena ir zemāka nekā pašreizējās paaudzes modelim. WRX STI cena, sākot no 35 990.-, WRX STI GT versijas cena – 38 590.-

 

Subaru BRZ 2014

Subaru BRZ ir veidots, lai sniegtu maksimālu braukšanas prieku. Pateicoties unikālajam Boxer dzinējam, BRZ ir tik zems smaguma centrs un optimāls svara sadalījums, kāds raksturīgs tikai pasaulē ekskluzīvākajiem superauto ar centrāli novietotu dzinēju.  Pateicoties Subaru BRZ vadāmībai, vairāki autožurnāli to atzina par 2013. gada labāko sporta auto.

 

2014. gads Subaru sporta auto zīmē