Ziņas

7.vieta SEB MTB maratona Siguldas posmā

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 5.jūlijā, Siguldā un tās apkārtnē tika aizvadīts SEB MTB 4.posms. 

 

Sigulda sacensību braucējus sagaidīja ar šogad, iespējams, augstāko gaisa temperatūru, un sacensību laikā svelme neatkāpās līdz pašam finišam. Kopumā Tautas klases braucējiem bija jāveic 41,2 km gara distance, kur, kā ierasts, finišā jāpieveic Gaujas kalns.

 

Komandas līderis Sandijs Kļaviņš mērķtiecīgi virzās sacensību godalgoto vietu virzienā, un, iespējams, jau drīzumā liks satraukties sacensību līderiem. Siguldas posmā Sandijs noslēdz ātrāko TOP 15.

 

Šoreiz Ģirts Cirvelis no komandas līdera atpaliek 3 minūšu braucienā un sacensības noslēdza 33.vietā. Startējot no 2.starta koridora, Jānis Avotiņš šajās sacensībās ieguva līdz šim augstāko individuālo vērtējumu SEB MTB seriālā - 66.vietu.

 

Lielu pārsteigumu sagādāja SUBARU AD REM Auto MTB komandas braucējs Voldemārs Pitkēvičs, kurš, par spīti piedzīvotajām ķibelēm iepriekšējos posmos un kritienam arī šajās sacensībās, finišu sasniedza 146.vietā. Jāpiemin, ka šajā sezonā Voldemārs pirmo reizi ieguvis svarīgos punktus komandas vērtējumam. Savukārt Gundars Diške atradis savu tempu, finišu sasniedz 156.vietā.

 

Uzslavas cienīgs šajās sacensībās ir arī Andrejs Savčenko, kuram beidzot izdevies iebraukt labāko divsimtnieku sarakstā, turklāt uzlabojot savus rezultātus par nepilnām 100 pozīcijām no iepriekšējām sacensībām. Šoreiz Andrejs finišā 168.vietā.

 

Sakarā ar vienu izlaistu sacensību posmu, lielu robu individuālajā vērtējumā saņem Jānis Vilkājs, kurš sacensības sāka vien no 5.starta koridora, līdz ar to finišā jāsamierinās ar 186.vietu. 

 

SUBARU AD REM Auto MTB komanda šajās sacensībās Virši-A jeb Tautas klasē ieguva augsto 7.vietu, līdz ar to uzrādot šajā sezonā labāko rezultātu.

 

Komandas foto šeit >>>

Sacensību foto šeit >>>

 

Iepazīsti komandu šeit >>>