Ziņas

AD REM Auto – SUBARU tirgotājs ar lielāko izaugsmi Baltijas valstīs 2015. gada

 

Pagājušajā nedēļas nogalē Londonā norisinājās Lielbritānijas un Skandināvijas SUBARU importētāja „IM Group” 40 gadu jubilejas pasākums, kurā piedalījās arī Latvijas oficiālais SUBARU pārstāvis „AD REM auto”. Jubilejas ietvaros „AD REM auto” tika novērtēts kā labākais SUBARU tirgotājs Baltijā 2015. gadā (Baltic Best SUBARU Dealer 2015).

26. maijā visi Lielbritānijas, Skandināvijas un Baltijas SUBARU oficiālie tirgotāji tikās, lai atzīmētu importētāja „IM Group” 40 gadu ilgo darbību auto tirgū. 

Pasākumā piedalījās arī SUBARU oficiālais pārstāvis, „AD REM auto” valdes loceklis Māris Īle, kurš dalās ar iespaidiem no pasākuma:  „SUBARU importētāji apliecināja, ka novērtē mūsu darbu Baltijā. Pragmātiski esam gājuši uz priekšu, palielinot gan tirdzniecības apjomu, gan nemitīgi uzlabojot servisa kvalitāti. Importētājs atzina, ka esam stabils uzņēmums ar lielāko izaugsmi Baltijas valstīs. ”

„IM Group” 40 gadu jubilejā SUBARU importētājs apbalvoja arī labākos SUBARU tirgotājus, „AD REM auto” piešķirot nomināciju par izaugsmi Latvijas tirgū „Labākais SUBARU tirgotājs Baltijā”.  Baltijā kopumā darbojas 12 oficiālie izplatītāji: divi Latvijā, pieci Lietuvā un pieci Igaunijā. Neviens no SUBARU izplatītājiem Latvijā līdz šim nav ieguvis šādu apbalvojumu. 

Par AD REM auto: 

„AD REM auto” SUBARU automašīnas Latvijā uzsāka tirgot 2008. gadā. Salonos Rīgā, Brīvības gatvē 246, un Valmierā, Rīgas ielā 103, savus nākamos īpašniekus gaida visi slavenās markas modeļi: Impreza, Forester, Outback, WRX STI, XV. „AD REM auto” darbā galvenais uzsvars tiek likts uz kvalitatīvu apkalpošanu, tehnisko apkopi un remonta darbiem. 

Paralēli Subaru tirdzniecībai „AD REM auto” piedāvā dažādu marku lietotos auto, kā arī automazgātavas pakalpojumus Siguldā, Mālpils ielā 2

 

AD REM Auto – SUBARU tirgotājs ar lielāko izaugsmi Baltijas valstīs 2015. gada