Ziņas

AD REM Auto klientei nodod pirmo Subaru XV

Šīs nedēļas nogalē, 9. un 10. martā Subaru oficiālais dīleris Latvijā AD REM Auto, salonā Dārzciema ielā 60, rīkos jaunā Subaru XV atvērtās dienas, taču vēl pirms šī interesi radījušā pasākuma AD REM Auto ir nodevis jauno Subaru krosoveru XV pirmajai klientei, kura šo automobili pasūtīja vēl pirms oficiālās pirmizrādes Latvijā.

 

  

 

Par pirmo Subaru XV īpašnieci Latvijā ir kļuvusi ģimenes ārste Dace Zirnīte, kuras ikdienā, dodoties ceļā pie pacientiem, bieži nākas saskarties ar sliktiem ceļa apstākļiem.

 

"Meklēju viegli vadāmu automobili ar automātisko pārnesumkārbu un visu riteņu piedziņu, jo, dodoties uz mājas vizītēm, ar savu līdzšinējo automobili bieži nespēju pārvarēt piesnigušos vai dubļainos piebraucamos ceļus. Izvēloties automobili, tika atrasti vairāki varianti, taču konkurētspējīgā cena, kā arī manu ģimenes locekļu un draugu labās atsauksmes par citiem Subaru modeļiem, ļāva pieņemt izšķirīgo lēmumu par labu Subaru XV," stāsta jaunākā Subaru modeļa īpašniece.

 

Sportiskais Subaru XV izceļas ar augstu klīrensu, krosoveru vidū zemāko smaguma centru un izcilu vadāmību, kā arī Boxer tipa dzinējiem un leģendāro, simetrisko visu riteņu piedziņu.

 

Subaru XV ir pirmais Subaru modelis, kas tiek komplektēts ar pilnīgi jauno 1,6 litru, 114 zirgspēku benzīna dzinēju un jauno Lineartronic automātisko pārnesumkārbu, kā arī "Auto Start Stop" sistēmu. Subaru XV dzinēju paletē iekļauti arī labi pazīstamie 2,0 litru benzīna un dīzeļdzinēji. Auto ar dīzeļdzinēju patērē tikai 5,6 l/100 km un 6,5 l/100 km ar benzīna dzinēju.

 

"Šim automobilim ir laba vadāmība un, pateicoties augstākai sēdpozīcijai, ir laba ceļa pārredzamība. Auto rada patīkamu drošības sajūtu. Lielisks auto sievietei! Patīkami, ka Start un Stop sistēma ļauj ietaupīt degvielu, kas šobrīd ir ļoti svarīgi," par pirmajiem iespaidiem stāsta ģimenes ārste Dace Zirnīte.

 

Euro NCAP drošības testos XV ir saņēmis augstāko, piecu zvaigžņu vērtējumu, pie kam ir uzrādījis jelkad augstāko vērtējumu bērnu drošības jomā. Pateicoties klasē zemākajam smaguma centram un neskatoties uz augsto klīrensu, Subaru XV nodrošina klasē labāko vadāmību, kas ir ļāvusi sasniegt arī teicamu rezultātu tā saucamajā aļņu testā.

 

Līdzīgi kā citiem Subaru modeļiem, XV tiek piedāvāts pircējiem ar 3 gadu bezmaksas apkopēm un 3 garantiju visiem mezgliem, kā arī 12 gadu pretkorozijas garantiju.

 

Subaru XV atvērto durvju dienas notiks Subaru oficiālā dīlera AD REM Auto salonā, Dārzciema ielā 60, Rīgā 9.martā no pulksten 9:00 līdz 18:00, bet 10.martā no 10:00 līdz 15:00.

 

Plašāk par Subaru modeļiem iespējams uzzināt mājas lapā www.adrem-auto.lv Turpat iespējams pieteikties testa braucieniem arī ar citiem Subaru modeļiem.