Ziņas

AD REM Auto piedalās labdarības akcijā

Vecāku apvienība “Māmiņu Klubs” sadarbībā ar tirdzniecības centru “Spice Home” rīko īpašu labdarības akciju trūcīgu māmiņu jaundzimušo pūriņa atbalstam Latvijas dzemdību nodaļās, kā arī ģimenes krīzes centros.

Labdarības akcijā ģimenes tiek aicinātas ziedot pirmās jaundzimušā bērniņa lietiņas, lai atbalstītu pūriņu kastu izveidi, kas tiks nogādātas dzemdību nodaļās visā Latvijā. “Dalies un Samīļo!” labdarības kampaņu “Māmiņu Klubs” organizē ar mērķi atbalstīt tieši trūcīgās māmiņas, kas ierodas uz dzemdībām nereti bez jebkāda pūriņa savam jaundzimušajam. Vidēji katra dzemdību nodaļa ir saskārusies ar situāciju, kad jaundzimušajam bērnam nav pat drēbīšu, ko uzvilkt.

Jau tagad labdarības akcijā "Dalies un samīļo” ģimenes un ģimenēm draudzīgas kompānijas saziedojušas pirmās pūriņa lietas, kas tiks iepakotas īpašās kastēs un piešķirtas tām trūcīgajām māmiņām, kas nav varējušas atļauties pirmā pūriņa sarūpēšanu saviem jaundzimušajiem.Kopā “Dalies un samīļo” akcijā, divu mēnešu laikā, saziedoti vairāk nekā 500 kg zīdaiņu drēbīšu un aprūpes piederumu. 

Labdarības akcija “Dalies un samīļo” ir “Māmiņu Kluba” Baltijas valstu iniciatīva, kas vienlaikus norisinās gan Latvijā, gan Lietuvā. Kopā plānots izveidot ap 1500 jaundzimušo pūriņu kastu. Līdzīgas akcijas Skandināvijas valstīs tiek atbalstītas no valsts puses. Piemēram, Somijā jaundzimušo pūriņu kastes ir populārs atbalsta veids, ko sniedz valsts jaunajiem vecākiem.

Akciju atbalstījušas arī ģimenēm draudzīgas kompānijas un zīmoli - tirdzniecības centri “Spice” un “Spice Home”, HUGGIES autiņbiksītes, Canpol Babies zīdaiņu aprūpes piederumi, NUK krūts zīdīšanas atbalstam, GRITE (pūriņu kastu izveide), BÜBCHEN zīdaiņu kosmētika, LIDO, JYSK, bet AD REM Auto nodrošina saziedoto lietu un drēbju transportēšanu uz un no ķīmisko tīrīšanu, kā arī uz Ģimenes krīzes centru Mīlgrāvī.

Ziedojamās mazuļu lietiņas, ko “Māmiņu Klubs” aicina atnest uz “Spice Home” labdarības kasti “Dalies un Samīļo!” līdz 28.maijam:

- pirmais apģērbs jaundzimušajam (0-3 mēn.)
- autiņbiksītes (1.un 2.izmērs), neatvērtā iepakojumā
- siltās zeķītes
- kokvilnas cepurītes, cimdiņi
- dvielīši
higiēnas lietas jaundzimušajam (ķemmītes, šķērītes, bērnu kosmētika)
krūts ēdināšanas piederumi māmiņai
pirmā rotaļlieta.

Kontakti:
Sandija Salaka
“Māmiņu Kluba” vadītāja Baltijas valstīs
Tālr: +371 29395519
sandija.salaka@ccg.lv
Facebook lapa: Dalies un Samīļo!
Maminuklubs.lv