
Ad Rem Auto turpina atbalstīt Latvijas kamaniņu sportu
Subaru oficiālais pārstāvis Latvijā AD REM AUTO piešķirot lietošanā automašīnu Subaru Legacy STW, līdz 2015.gada pavasarim, turpina atbalstīt Latvijas kamaniņu sportu.
Kā stāsta LKSF ģenerālsekretāre Dace Gods – Romanovska, tad automašīna tiks izmantota federācijas ikdienas darba nodrošināšanai, kā arī Eiropas čempionāta orgkomitejas vajadzībām.
45. FIL Eiropas čempionāts, Siguldas bobsleja un kamaniņu sporta trasē, risināsies 20.01.2014. – 26.01.2014. Vienlaikus notiks arī Viessmann Pasaules kausa 9.posms / fināls.
AD REM Auto pārstāvis Māris Īle vēlmi atbalstīt kamaniņu sportu raksturo šādi:’’ AD REM Auto ir siguldiešu uzņēmums. Un kamaniņu braucēji zināmā mērā arī ir siguldieši. Automāšīna Subaru īsts ziemas auto, bet kamaniņu sports ir īsta ziemas nodarbe. Subaru vienmēr saistījies ar ātrumu tāpat kā kamaniņu sports. Un savējie ir jāatbalsta, jo tikai kopā mēs esam spēks.’’
Vienlaikus informējam, ka visu novembra mēnesi AD REM AUTO salonā, kas atrodas Rīgā, Brīvības gatvē 246, varēs apskatīt kamaniņu sporta plakātu izstādi. Tajā Latvijas kamaniņu sports tiks atspoguļots gadsimta garumā - no PSRS laikiem līdz pat mūsdienām.
2013/2014.gada sezonā Siguldas bobsleja un kamaniņu trasē risināsies tādas starptautiska mēroga sacensības kā:
- 20.01.2014. – 26.01.2014. 45. FIL Eiropas čempionāts un VIESSMANN Pasaules kausa 9.posms/ fināls.
- 06.01.2014. – 11.01.2014. Junioru Pasaules kausa izcīņas 4.posms un 35. FIL Junioru Eiropas čempionāts