Ziņas

Aizvadīta taku skriešana un AutoBild Latvija Lielais Brauciens

Ar dažādām aktivitātēm, AD REM Auto noslēdzis septembra mēnesi.

23.septembrī tika aizvadīts "Stirnu buks" 6.posms, kas šoreiz risinājās Gaujas senlejā. Uz starta kanikrosa 5,7 km garajā distancē devās AD REM Auto pārstāve Kristīne Geidāne ar Džeka Rasela terjeru Dārtu. "Bija grūtāk kā Milzkalnē un Smecersilā, bet tur es biju mazāk trenējusies, līdz ar to priekš manis vienlīdz grūti," stāsta Kristīne. Neskatoties uz grūtībām, Kristīne ar Dārtu atkārtoti kāpa uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena -1.vieta CWV (Dāmas veterānes) klasē.

Savukārt "Zaķa" distancē dalību ņēma AD REM Auto pārstāvis Gvido Lieknis. Gvido šīs sacensības finišēja veiksmīgāk kā iepriekšējā posmā - šoreiz finišā 485.vietā (iepriekš 637.).


Foto: Juris Murāns

Savukārt 30.septembrī AD REM Auto piedalījās "AutoBild Latvija" rīkotajā pasākumā "Lielais Brauciens". Pasākuma ietvaros tika apceļotas vairākas skaistās Latvijas pilsētas, un ceļojuma laikā izdevniecības Santa žurnālu lasītājiem tika dota iespēja iepazīsties ar jaunākiem auto modeļiem, pašiem veicot izmēģinājuma baucienus uz Latvijas ceļiem. 

Par to, kā veicās "Lielajā Braucienā"uzzināsiet 10. oktobra "Auto Bild Latvija" žurnālā,  20. oktobrī atspoguļojums žurnālā "Klubs", 3. novembrī - žurnālā Mans Mazais un 18. oktobrī žurnālā "IEVA".

Foto: Evita Dzanuškāne