Ziņas

Aizvadīts šā gada lielākais mednieku pasākums Latvijā

Aizvadītajā nedēļas nogalē no 31.jūlija līdz pat 2.augustam Jelgavas novadā, Staļgenē un tās apkārtnē notika mednieku festivāls "Minhauzena svētki 2015".

 

Festivāla rīkotāji - Latvijas Mednieku asociācija sarīkojusi plašu uzdevumu repertuāru medniekiem un medību atbalstītājiem, ar mērķi izglītoties medību frontē, piekopt mednieku tradīcijas un popularizēt kultūrvēsturisko mantojumu. 

 

Lai arī pirmā diena sākās ar dalībnieku gājienu un vēlāk turpinājās ar ballīti līdz rītam, sagurums nedeva nekādas priekšrocības sagurušajiem festivāla dalībniekiem jau no pl.5 rītā sākt makšķerēšanas disciplīnu. AD REM Auto tika uzticēta viena no nopietnākajām mednieku disciplīnām "Zemgales kuilis", kur medniekiem bija jāšauj pa 50m tālu mērķi. SUBARU disciplīnas uzvarētāji:

1.vieta - Aigars Ralle no Mežāzis VP komandas, kurš dāvanā saņem SUBARU ar pilnu bāku lietošanā uz veselu nedēļu

2.vieta - Andis Bēnītis no MK „Skrīveri” komandas, ar SUBARU brauks nedēļas nogali

3.vieta - Laimonis Valāts no biedrības ‘Mednieku klubs Zvārde” komandas, dāvanā saņem dāvanu karti 50 EUR vērtībā

 

Visas sestdienas garumā ikviens dalībnieks un apmeklētājs tika aicināts izmēģināt savas spējas loka šaušanā pa dažādiem kustīgiem un stacionāriem mērķiem, nobaudīt medījumu zupu vai vienkārši vērot dalībniekus dažādās stafetēs. Papildus pasākuma fiziski aktīvajām aktivitātēm, AD REM Auto piedāvāja testa braucienus ar SUBARU Forester un Outback.

 

Foto no pasākuma šeit >>>