Ziņas

Aizvadīts SEB MTB 3.posms Vietalvā

Sestdien, 13.jūnijā, Vietalvā norisinājās SEB MTB trešais posms. Šogad Vietalvas trase - interesanta, dinamiska un vietām arī tehniska, kur ierastās taciņas un meža ceļus papildināja slēpošanas trase "Mailes" un Cigoriņu kalns. 

 

 “Virši – A” klasi, kurā bija jāveic vairāk kā 40 kilometru gara distance, turpināja pārstāvēt "SUBARU AD REM Auto MTB komandas" seši braucēji. Kopumā uz starta izgāja 1130 dalībnieki.

 

"SUBARU AD REM Auto MTB komandas" līderis Sandijs Kļaviņš, kopš iepriekšējām sacensībām Kuldīgā par vienu vietu pakāpies uz 17.absolūti labāko rezultātu. Ģirts Cirvelis pakāpies par 6 pozīcijām - finišā augstā 26.vieta, taču arī šajās sacensībās komandas biedrs Sandijs nav ļāvis pietuvoties par 1,5 minūti savam rezultātam. 

 

Līdzīgi kā SEB MTB seriāla 2.posma sacensībās, Jānis Avotiņš finišu sasniedza 107.vietā (noslīdot tiekai par vienu pozīciju), no komandas līdera atpaliekot 9 minūtes. Tālāk sekoja Gundars Diške, kurš šoreiz 149.vietā. 

 

Lai arī piedzīvojis trasē kritienu, Voldemārs Pitkēvičs lēnām uzlabo savus rezultātus - šajā posmā 217.vietā. Arī Andrejs Savčenko trasē pamanījies nokrist divas reizes, bet ar neatlaidību izdevies labot savus līdzšinējos rezultātus un finišā iebrauca 265.vietā. 

 

94 komandu vērtējumā "SUBARU AD REM Auto MTB komanda" uzrādījusi līdz šim augstāko vērtējumu - 9.vietu. Pēc aizvadītajiem SEB MTB 3 posmiem, 109 komandu konkurencē, SUBARU komanda saglabā 10.vietu.

 

Šajās sacensībās nepiedalījās komandas dalībnieks Jānis Vilkājs mācību dēļ, taču sola trasē atgriezties ar jauniem spēkiem jau 5.jūlija sacensībās Siguldā.

 

Jāpiemin, ka labo rezultātu atslēga ir intensīvi treniņi starpsacensību laikā.

 

Foto atskats no sacensībām šeit >>>

SUBARU AD REM Auto MTB komandas foto šeit >>>

 

Iepazīsti komandu šeit >>>