Ziņas

Aizvadīts SEB MTB posms jaunajā Talsu trasē

Ar lieliem soļiem SEB MTB sacensības tuvojas 2015.gada sezonas izskaņai. Aizvadītajā nedēļas nogalē, 16.augustā, Talsos un tās apkārtnē tika aizvadīts SEB MTB 6.posms.

 

Šķiet, vasara steidz atgūt iekavēto, un visus sacensību dalībniekus un līdzjutējus priecēja ar īsti vasarīgiem laika apstākļiem, un saule pavadīja ikvienu velo braucēju visas trases garumā.

 

"SUBARU AD REM Auto MTB komandas" uzdevums šajā posmā visai smags - atgūt 10.vietu komandu sezonas vērtējumā, bet pēdējā posmā - nosargāt TOP 10 komandu vērtējumu. "SUBARU AD REM Auto MTB komandai" šī sezonaizvērtusies visai raiba, bet savu mērķu vadīta, komandas sastāvā ieviešot savas korekcijas, komanda uz starta izgāja jaunā ampluā - komandai pievienojies talsinieks Nauris Birkentāls.

 

Kaut arī jaunais komandas braucējs Nauris Birkentāls elpojis pakausī teju visu distanci, Sandijs Kļaviņš spējis nosargāt komandas līdera statusu un finišu sasniedzis augstajā 19.vietā (atgādinām, ka jau otro SEB MTB posmu Sandijam ir divi lauzti pirksti, kas neļauj pilnvērtīgi piedalīties sacensībās). Nauris gan neslēpa, ka izmantojis visas savas mājas trases priekšrocības, neatlaidīgi trenējoties, līdz ar to uzrādot vērā ņemamu rezultātu - 22.vietu, no Sandija atpaliekot vien par 7 sekundēm.

 

Ar četru minūšu intervālu no komandas līdera, finišā 58.vietā - Ģirts Cirvelis.  Voldemārs Pitkēvičs, lai arī nesasniedzis savu iecerēto šajās sacensībās, tomēr strauji pietuvinājies labāko 100 braucēju līmenim - šoreiz 107.vietā, līdz ar to uzrādot savu personīgi augstāko rezultātu pēdējo 2 velo sezonu laikā.

 

Jānim Vilkājam Talsi izvērtušies par veiksmes pilsētu, ļaujot sasniegt līdz šim savu augstāko vērtējumu SEB MTB  sacensībās - finišu sasniedzis 153.vietā. Arī Andrejam Savčenko Talsi bijuši labvēlīgi, kā rezultātā uzlabojot iepriekšējā posma rezultātus par 22 pozīcijām - finišā 165.vietā, bet veiksmīgo 7 šoreiz noslēdz Gundars Diške - 170.vietā.

 

Lai arī šis bijis veiksmīgākais "SUBARU AD REM Auto MTB komandas" posms individuālajos vērtējumos, komanda SEB MTB 6.posmā, 92 komandu konkurencē, ierindojas 8.vietā, līdz ar to atgriežoties TOP 10 komandu vērtējumā.

 

Pieminēšanas vērts notikums ir vivus.lv MTB posms, kas norisinājās 9.augustā Cēsīs, kad "SUBARU AD REM Auto MTB komandas" mazais sastāvs ieguva 3.vietu, kā arī Sandijs Kļaviņš individuāli - godalgoto 3.vietu.

 

Foto no SUBARU AD REM Auto MTB komandas 6.posma šeit >>>

 

Iepazīsti SUBARU AD REM Auto MTB komandu šeit >>>