Ziņas

Aktīvākais dalībnieks SUBARU AD REM Auto MTB komandā. Oskars Saulītis

Uzņēmējs Oskars Saulītis pirmo reizi MTB sacensībās piedalījās 2014.gada SEB MTB posmā Cēsis - Valmiera. Sasniedzot pirmo MTB sacensību finišu, Oskaru pārņēma sajūta, ka gribas vēl, un tā riteņbraukšana kļuvusi par kaislību.

Katrā no posmiem ļoti palīdz draudzenes un komandas atbalsts, un patika pret šo sporta veidu dod dzinuli tiekties pēc vēl lielākiem sasniegumiem. Pirms katrām sacensībām Oskars seko līdzi treniņu plānam, kurā noteikti ietilpst arī trases apskate. Ideālo brīvdienu bez velosipēda, Oskars noteikti pavadītu piknikā jūras krastā, tomēr šādu dienu nebūtu daudz. Siltajā laikā, līdz ar darbu, vienmēr atrodas laiks riteņbraukšanai. Vēsākā laikā Oskars domā par fiziskās sagatavotības uzlabošanu, apmeklējot baseinu vismaz reizi nedēļā.

Šogad Oskars ar SUBARU AD REM auto MTB komandu ir kopā jau otro sezonu, un, piedaloties ne tikai Latvijā lielākajos MTB seriālos, bet arī mazākās sacensībās, ir kļuvis par aktīvāko dalībnieku komandā. Lai arī Oskaram vēl nav izdevies kāpt uz goda pjedestāla pakāpieniem SEB MTB seriālā, to viņš paguvis vairākkārt citu seriālu sacensībās.

Riteņbraucēji nereti vēlas līdzināties kādam no pasaules vadošajiem sportistiem, tomēr Oskars apbrīno vietējos, piemēram, Arni Pētersonu, kurš ir ļoti ātrs, izturīgs un tehnisks MTB braucējs, kas šī sporta veida piekritējiem ir ļoti svarīgas īpašības.

Ja nav nepatika pret braukšanu ar riteni, Oskars iesaka arī citiem braukt un kaut reizi pamēģināt piedalīties sacensībās, jo tās tiešām spēj aizraut.

Aktīvākais dalībnieks SUBARU AD REM Auto MTB komandā. Oskars Saulītis