Ziņas

Ar mīlestību pret bitēm un riteņbraukšanu. Voldemārs Pitkēvičs

"Ja pie bitēm ej ar mīlestību, tad viss izdodas," tā saka  Voldemārs Pitkēvičs - cilvēks, kurš labvēlīgos laika apstākļos laiku pavada pie bitēm. Voldemāra sirds pieder ne vien biškopībai, bet arī riteņbraukšanai.

Voldemāram braukšana ar divriteni patīk jau kopš bērnības. Riteņbraukšanai nopietnāk pievērsies jau četrus gadus. Pirms SUBARU AD REM Auto MTB komandas atbalsta, doma par piedalīšanos MTB sacensībās bijusi jau vairākus gadus. Iesākumā Voldemārs mēģināja pierunāt draugus, lai brauc kopā ar viņu, bet neviens nav piekritis. Tā, savas pirmās MTB sacensības Cēsīs, Voldemārs aizvadīja vienatnē, finišā saprotot, ka tas ir tieši tas, ko viņš vēlas darīt.

SUBARU AD REM Auto MTB komandai Voldemārs pievienojās 2014.gada sezonas vidū un nu komandā ir jau ceturto gadu. Jāsaka, ka ar Voldemāra rezultātiem sacensībās ir kā ar bitēm - neko nevar skaidri zināt līdz pašam finišam. Vēl 2014.gada sākumā SEB MTB 1.posmā Voldemārs finišēja 652.vietā, bet 2015.gada sezonu noslēdza jau 103.vietā.

Pirms posmiem Voldemārs izbauda katru mirkli - no somas krāmēšanas līdz sacensību noslēgumam, bet finišā – smaids līdz ausīm un gandarījums par padarīto. MTB sacensībās piedalās arī Voldemāra dēls Valdemārs un var teikt, ka riteņbraukšanas prieks ir uzplaucis ģimenē. Sacensību laikā atbalsts ir jūtams vienam no otra.

Mērķis sacensībās katram ir savs. Cits tiecas pēc uzvaras, cits pēc sevis pilnveidošanas, jo braucot ar riteni ir daudz laika pārdomām - var sakārtot domas vai izlādēt negatīvās emocijas. Tā ir iespēja izvēdināt galvu, uzlabot fizisko un emocionālo sagatavotību. Voldemārs novēl ikvienam atrast savu nodarbi, kas sniedz prieku un gandarījumu. Kāpēc lai tā nebūtu riteņbraukšana?

Ar mīlestību pret bitēm un riteņbraukšanu. Voldemārs Pitkēvičs