Ziņas

Ar smaidu trasē pretim uzvarām. Ģirts Cirvelis

Vissmaidīgākais SUBARU AD REM Auto MTB komandas braucējs ir Ģirts Cirvelis.

Ģirtam dalība MTB maratonos sākās pavisam nevainīgi, kad 2012. gadā pirmo reizi pamēģināja braukt SEB maratonā. Šogad šī ir jau sestā sezona uz velosipēda. Kopš paša sākuma, kad tika ieņemta 1215. vieta, pēc tam 534. vieta otrajā posmā un 234. vieta trešajā, Ģirts iegāja azartā un tiecas pēc aizvien augstākiem rezultātiem. Pēc tam mērķis bijis sasniegt maģisko simtnieku, piecdesmitnieku, divdesmitnieku – sportiskie mērķi aug ik gadu. Nu Ģirts laiku pa laikam uzkāpj uz kāda no goda pjedestāla pakāpieniem.

Ģirts lepojas, ka jau trešo sezonu ir SUBARU AD REM auto MTB komandā. Lieliski motivē vēlme sasniegt aizvien vairāk un mīlestība pret šo sporta veidu. Arī ģimene ļoti atbalsta un izturas ar sapratni, jo riteņbraukšana aizņem ļoti daudz brīvā laika.

Ar mazu treniņu iepriekšējā dienā, ar mantu krāmēšanu pirms sacensībām, ar mazliet spēka putru brokastīs, Ģirts ar lielu prieku un degsmi dodas uz katrām sacensībām. Visam pa vidu jāatrod laiks arī mācībām, jo, kā transportbūves studentam, viegli nav. Tomēr, ja grib - laiku var atrast visam.

Citiem savi mērķi ir jāpasaka skaļi, ar Ģirtu tā nav. Galvenais ir pārspēt savus iepriekšējos rezultātus. Cik ziemā būs braukts, tik vasarā varēs parādīt. Pēc Ģirta domām – riteņbraucējs dara, bet domātājs ir treneris. 

Ar smaidu trasē pretim uzvarām. Ģirts Cirvelis