Ziņas

Ar spēku un ātrumu sportā. Juris Hodass

Viens no aktīvākajiem AD REM Auto servisa darbiniekiem ir Juris Hodass. Juris AD REM Auto strādā 2,5 gadus, un jau paguvis aktīvi piedalīties dažādos sporta un atpūtas pasākumos.  

Juris ar sportu nodarbojas jau no bērnības, tāpēc sveša nav ne skriešana, ne riteņbraukšana. 2016.gadā Juris pārstāvēja AD REM Auto "X Race" un "Stipro skrējiens" sacensībās, kurās jāveic ne vien skriešanas un riteņbraukšanas uzdevumi, bet arī operatīvi jāorientējas sacensību apvidū.

Bez piedalīšanās "X Race", dažādos skriešanas maratonos 10 kilometru distancēs, Jurim sirdslieta ir hokejs.

Pirms desmit gadiem, Juris nolēma savu dēlu pieteikt hokejam, līdz ar to arī pats sāka mācīties slidot. Uz slidām pirmo reizi uzkāpis vien 29 gados un nu, savu brīvo laiku Juris galvenokārt pavada spēlējot hokeju amatieru līgā, kur apritējuši jau 10 gadi.

Juris uzskata, ka hokejs ir vīriešu sports, kurā nepieciešams spēks un ātrums, kā arī jādomā ar galvu. Hokejā nevarot atslābināties ne uz mirkli, un tas Jurim ļoti patīk. Runājot par pārdzīvojumiem, Juris atklāj, ka tie ir pirms katras spēles, jo nekad nevar skaidri zināt, kā sacensības aizritēs.

Juris neslēpj, ka pareizi un skaisti veicot kādu manevru, patīkamas sajūtas rada komandas biedri, kuri sit pa bortu, aplaudē vai svilpj. 

Savu ideālo brīvdienu Juris labprāt pavada sportojot - spēlējot pašam hokeju vai braucot līdzi dēlam uz kādu no spēlēm. Turklāt, Juris uzskata, ka hokejs pēc būtības ir tā pati skriešana, tikai īsākā distancē.

Juris iesaka sportot arī citiem, jo tā var rast jaunu enerģiju, uzlabot veselību un pašsajūtu, kā arī rast jaunu dzīves jēgu!

Ar spēku un ātrumu sportā. Juris Hodass