Ziņas

Ar Subaru "All The Way"

No 28. – 30. martam oficiālais Subaru pārstāvis Latvijā „AD REM Auto” piedalījās izstādē „Atpūta un Sports 2014”. Izstāde bija īpaša, jo pulcēja visus, kam makšķerēšana, laivošana, burāšana, velo braukšana un citi aktīvās atpūtas veidi ir svarīga dzīves sastāvdaļa. Arī Subaru pasaulē ir ieviesis jaunu stilu „All The Way”, kur uzsvars vērsts uz aktīvu dzīvesveidu.

 

Atsakoties no visiem ierastā - klasiskā stenda, „AD REM Auto” stends tika iekārtots kā kempinga zona, ļaujot to izbaudīt ikvienam izstādes apmeklētājam. Zaļa zāle, ērti kempinga krēsli, koki un ziedi, kā arī kafija, lai spētu izjust īstu brīvdienu atpūtu. Stenda apmeklētājiem bija  iespēja iepazīt Subaru Forester un Outback, konsultējoties ar zinošiem „AD REM Auto” tirdzniecības konsultantiem.

 

Izstādes apmeklētājiem bija iespēja aizpildīt anketu un iegūt iespēju izbaudīt Subaru automašīnu uz nedēļas nogali. Pateicoties lielajai atsaucībai, „AD REM Auto” kolektīvs ir nolēmis piedāvāt testa braucienus ne tikai vienai personai uz nedēļas nogali, bet vēl trīs personām uz 24h testa braucienu. Nedēļas nogali ar Subaru modeli pēc savas izvēles piešķir Hugo Mežiņam. 24h testa brauciens  ar automašīnu Subaru Forester tiek piešķirts Rihardam Keirānam, Subaru Impreza – Artim Taurmanim, bet Subaru XV – Ivetai Ūdrei.

 

*Informējam,ka ar automašīnu testa braucējiem sazināsimies personīgi.