Ziņas

Ar Subaru uz vakariņām ezerā

Ezeri lido, akmeņi aug, pilis nogrimst un paliek ezeru dzelmē, - mīts vai patiesība? Peldošas salas, tas noteikti nav mīts, jo šis unikālais dabas brīnums ir novērojams tepat Kāla ezerā. Kāla ezers iekļauts Vestienas aizsargājamo ainavu apvidū, tā salas savukārt iekļautas dabas liegumā. Ezers izdaiļo skaisto un neatkārtojamo Gaiziņa pakāji.

Šogad ar īpašu vērienu un milzīgus apgriezienus uzņēmis ekskluzīvs pasākums "Vakars uz ezera", kur ikviens smalko lietu cienītājs var ļauties vēl nebijušām sajūtām, vienkopus lutinot gan savas garšas kārpiņas, gan noskaņu pasauli. 

"Vakars uz ezera" piedāvā baudīt izsmalcinātu ēdienkarti no pašmāju izmeklētiem produktiem. Maltīti īpašāku padara ekskluzīvā atmosfēra Kāla ezerā uz plosta, uz kura atrodas arī šefpavārs, kurš servē ēdienus acu priekšā, pastāstot par to sastāvdaļām un kopējo buķeti. 

Pasākuma ilgums - 3 līdz 4 stundas, kuru laikā varēsiet nobaudīt vīnu, kafiju un šefpavāra pagatavotos ēdienus, kā arī brīnišķīgo dabu no plosta Kāla ezerā. Jāņem vērā, ka viesu skaits vienā pasākumā ir ierobežots, tāpēc rezervācijas jāveic savlaicīgi.

Kāla ezers, atrodas Madonas novada, Vestienas pagastā, kas nozīmē, ka, lai nokļūtu galamērķī, nepieciešams drošs un uzticams automobilis, tāpēc "Vakars uz ezera" oficiālais auto ir Subaru Outback no AD REM Auto.

Turklāt, ja esi nolēmis doties uz "Vakars uz ezera" vakariņām, un vēlies veikt garāku izmēģinājuma braucienu ar jaunu Subaru, Tev atliek vien savlaicīgi pieteikties un rezervēt auto, un AD REM Auto Tev to nodrošinās. Atceries, ka izmēģinājuma braucienu automašīnu skaits ir ierobežots.

Vairāk par vakariņām un pasākumu kalendāru skaties te >>>

Ar Subaru uz vakariņām ezerā