Ziņas

Atvērts pirmais autorizētais SUBARU pārstāvis ārpus Rīgas

Šajā novembrī Subaru atvērs trešo autorizēto pārstāvniecību Latvijā,  kad SIA Ad Rem Auto, Subaru oficiālais pārstāvis, kas darbojas Rīgā kopš 2008.gada,  atvērs savu jauno pārstāvniecību Valmierā.

 

“Atļauja Ad Rem Auto uzsākt darbību ārpus Rīgas, tagad arī  Valmierā, parāda mūsu uzticamību šim uzņēmumam. Mērķis ir nodrošināt klientiem Latvijā labāko pakalpojumu un sasniegt augstāko klientu apmierinātību, kāda Subaru ir daudzās pasaules valstīs. Viens no mērķiem ir arī sasniegt līdzīgu 4-5% Subaru tirgus daļu, kāda ir kaimiņvalstīs - Igaunijā un Lietuvā,” saka Ringo Rahumeel, SUBARU Nordic AB Baltijas reģiona menedžeris. 

 

Ad Rem Auto valdes loceklis un īpašnieks Māris Īle saka: “SUBARU Latvijā ir labi zināms zīmols, kas sevi pierādījis kā drošu un tehniski izturīgu automašīnu visos testos. Mēs darīsim visu to labāko un izmantosim mūsu ilggadējo biznesa pieredzi, lai pārliecinātu, ka Subaru palīdz uzlabot dzīvi daudziem cilvēkiem Latvijā”.

Ad Rem Auto Valmierā ir atbilstoši aprīkots un darbosies pēc visiem Subaru standartiem. Jaunākie Subaru modeļi jau ir izstādīti jaunajā salonā un, kā autorizētais Subaru pārstāvis, Ad Rem Auto Valmierā nodrošinās visus garantijas un pēcgarantijas remontus, kā arī virsbūves remontus, piedāvās oriģinālās rezerves daļas un aksesuārus. 

Ad Rem Auto Valmierā atrodas Rīgas iela 103. Jaunajā salonā ikvienu interesentu gaidīs labi apmacīts un zinošs personāls.

Jaunais Subaru salons savu darbību pilnā apmērā uzsācis 2015.gada 26.novembrī. 

Foto no atklāšanas pasākuma apskatāmi šeit >>>

Atvērts pirmais autorizētais SUBARU pārstāvis ārpus Rīgas