Ziņas

Biatlonists un riteņbraucējs - divi vienā. Nauris Birkentāls

Nauris Birkentāls - biatlonists no 6 gadu vecuma, bet riteņbraukšanai pievērsies jau 12 gados. Pēc pirmajiem lielajiem panākumiem, Nauris sapratis, ka iesāktais ir jāturpina. Ar ģimenes atbalstu viss arī veiksmīgi izdodas. Šķiet, ka Naurim riteņbraukšana plūst asinīs, jo pats galvenais - kāpt uz riteņa un braukt. Nauris uzskata, ka īpaši gatavoties nav nepieciešams, jo adrenalīns dzen uz priekšu. Riteņbraukšana, tāpat kā jebkurš cits sporta veids, uzlabo fizisko sagatavotību, veselību un katra diena ir kā liels piedzīvojums un izaicinājums.

Arī nokāpjot no riteņa, Nauris ir aktīva dzīvesveida piekritējs, jo labprāt dodas slēpot un skriet. Patīkami ir arī vienkārši atpūsties vai labākajā gadījumā doties piknikā ar draudzeni pie kāda ezera, kur var arī pamakšķerēt. Tiešs un konkrēts, ar savu personību un bez liekas filozofēšanas. Ja kaut ko gribi, ej un izdari to.

Nauris SUBARU AD REM Auto MTB komandā ir nu jau 3.sezonu un laiku pa laikam paspējis kāpt arī uz kāda no goda pjedestāla pakāpieniem. Mērķis šajā sezonā Naurim ir atkārtot iepriekšējā gada rezultātus un, ja viss izdosies, tos uzlabot.

Biatlonists un riteņbraucējs - divi vienā. Nauris Birkentāls