Ziņas

Cīņa ar dubļiem Kuldīgas SEB MTB 2.posmā

10.maijā aizvadīts SEB MTB 2.posms, kas šogad norisinājās Kuldīgā. 

 

Kuldīgas MTB trase izvērtās īstā dubļu laukā, kur katram dalībniekam nācās cīnīties ne vien ar konkurentiem, bet arī trases segumu. No slapjā asfalta un bruģa, līdz pat upei un mežu dubļiem - tāds izvērtās šis SEB MTB posms. 

 

SUBARU AD REM Auto MTB komanda apņēmības pilna par augstākajiem sasniegumiem, trasē devās pilnā - astoņu dalībnieku sastāvā, stājoties pretim 1312 konkurentiem.

 

Komandas līderis Sandijs Kļaviņš, kurš ierindojās augstajā 18.vietā absolūtajā vērtējumā "Virši-A" klasē, neslēpj: "Jo grūtāka, dubļaināka trase, jo man labāk". Lai arī Ģirtam Cirvelim komandas biedrs Sandijs vēl aizvien ir nenoķerams, rezultāti ar katru posmu uzlabojas un šoreiz finišu sasniedza 32.vietā, atpaliekot vien par 1,5 minūti.

 

Turpinot iepriekšējās sezonas rezultātu kāpumu, arī Jānis Avotiņš pieņēmies tempā un finišā iebrauc jau 106.vietā, aiz kura 127.vietā seko Gundars Diške. Jāuzsver, ka Gundaram šis ir līdz šim augstākais sasniegums SEB MTB sacensībās. 

 

Jānis Vilkājs turpina iepriekšējās sezonas gājienu un soli pa solim turpina uzlabot savus rezultātus - no 703.vietas nu jau aizbraucis līdz 187.vietai. Par spīti iepriekšējā posma tehniskām ķibelēm, Voldemārs Pitkēvičs saņēmies un šajā posmā ierindojas 219.vietā. Savukārt Ģirtu Gansonu piemeklējusi kārtējā liksta, kur kritiena rezultātā, zaudē iespēju uzlabot savus iepriekšējās sezonas rezultātus - finišā 261.vieta. Komandas vērtējumu noslēdz Andrejs Savčenko ar 283.vietu.

 

SUBARU AD REM Auto MTB komanda SEB MTB 2.posmā, sasniedzot komandas līdz šim augstāko vērtējumu, ieguva 10.vietu 103.komandu konkurencē.

 

Vairāk foto skaties šeit >>>

Iepazīsti komandu šeit >>>