Ziņas

Esi oriģināls ar oriģinālo SUBARU papildaprīkojumu

Ja Tu plāno aprīkot savu automašīnu, Tev ir ļoti daudz iespēju, no kā izvēlēties. Tiesa, ne visi aksesuāri ir ražoti vienlīdzīgi, tāpēc ir jāizvēlās piemērotākie, kas varētu kalpot pēc iespējas vairāk vajadzībām.

 

Mēs visi varam piekrist, ka dēļi un virve nav piemērotākais risinājums, lai piestiprinātu slēpes vai sniega dēli uz automašīnas jumta. 

 

Dažreiz mēs nevaram atrast arī piemērotākos aksesuārus lielajā pēcpārdošanas tirgū, jo to piedāvājums ir pārāk plašs.

 

 

Tu izvēlies SUBARU daudzu iemeslu dēļ. Drošība, kvalitāte un izturība - šie noteikti ir galvenie iemesli, kas palīdz pieņemt lēmumu SUBARU iegādē.

 

Kāpēc gan apšaubīt šos standartus?!

 

Kad vien esi gatavs teikt, ka SUBARU pilnībā atbilst Tavam dzīvesveidam un stilam, izvēlies īstos SUBARU aksesuārus arī savam SUBARU, jo tas ir pelnījis vislabāko!

 

Mūsu aksesuāri dizainēti ar tikpat augstu kvalitāti kā Tavs SUBARU.

 

Visi SUBARU aksesuāri ražoti, lai tie perfekti derētu SUBARU automašīnai, pie tam, tie derēs tieši Tavam SUBARU un nekam citam.

 

Kad pienāks laiks pārdot Tavu auto, SUBARU aksesuāri liks izcelties pūlī Tavam auto un piesaistīs potenciālā pircēja uzmanību. 

 

Šobrīd Tu vari iegādāties jaunu SUBARU Outback pie mums AD REM Auto salonā un dāvanā saņemt oriģinālo papildaprīkojumu līdz pat 5000 EUR vērtībā vai izvēlies kādu no oriģinālajiem aksesuāriem un padari savu esošo SUBARU pilnīgi jaunā izskatā!

 

AD REM Auto nodrošina 3 gadu garantiju visiem oriģinālajiem SUBARU aksesuāriem, kas iegādāti SUBARU īstajās mājās - AD REM Auto salonā, Brīvības gatvē 246, Rīgā.

 

Uzzini vairāk par SUBARU aksesuāriem šeit >>> vai jautā mūsu zinošajiem rezerves daļu konsultantiem, zvanot: 67365858