Ziņas

Fuji Heavy Industries saņem titulu „Boeing Gada piegādātājs"

FHI – Subaru automobiļu ražotājam – ir struktūrvienība, kas daudz svarīgu detaļu piegādā aviācijas nozarei. Klientu vidū ir arī Boeing Company, kas šogad FHI nodēvējusi par savu Gada piegādātāju.

„Boeing Gada piegādātāja" nominācijas finālisti tika izraudzīti no gigantiskās aviokompānijas 17 500 piegādātājiem 52 valstīs. Uzvarētājam bija jāizrāda „neparastas attīstības un ražošanas spējas". Dažādās kategorijās kopumā tika piešķirtas 16 godalgas.

 

FHI godalgu ieguva kategorijā „Izlūks". Boeing Company īpaši slavēja FHI spēju rast risinājumus un uzlabot piegādes laikā, kad Japāna pērn pēc dabas katastrofas bija burtiski paralizēta. Par spīti sarežģījumiem elektroapgādē un nopietni bojātajai infrastruktūrai, FHI izdevās ievērot gan piegādes laikus, gan solīto apjomu.

FHI reiz jau ir ieguvuši titulu „Boeing Gada piegādātājs". Tas notika 2003. gadā kategorijā „Lielākā struktūra". FHI šobrīd ir vienīgā japāņu kompānija, kas jelkad saņēmusi šīs godalgas, kā arī vienīgā kompānija pasaulē, kas godalgu saņēmusi vairāk kā vienu reizi.


FHI tika dibināta 1953. gadā, piecām japāņu ražošanas kompānijām apvienojoties ar Nakajima Aircraft Co. (dib. 1917. g.), kas bija lielākā no tām. Neskaitot Subaru automobiļus, FHI ražo arī ģeneratorus, industriālos dzinējus, lidmašīnu detaļas un vēja turbīnas. FHI ir vadošie eksperti videi draudzīgu dzinēju un akumulatoru tehnoloģiju izstrādāšanā, kā arī ir ieviesuši visaptverošu ekoloģiskas ilgtspējas programmu.