Ziņas

Jau 12.martā tiks noskaidrots Kalna Karalis 2016

Visu Subaru cienītāju ilgi gaidītā ziema, šogad likusi pamatīgi vilties, neļaujot izbaudīt īstu braukšanas prieku. Lai arī šogad ziema nevar lepoties ar sniega daudzumu, AD REM Auto vēlas iepriecināt aktīvos autobraucējus ar kārtīgu "tusiņu". 

 

AD REM Auto aicina ikvienu aktīvās atpūtas cienītāju un, jo īpaši, Subaru braucēju, piedalīties atpūtas pasākumā "Kalna Karalis 2016". Pasākums norisināsies 12.martā atpūtas kompleksā "Ozolkalns", kas atrodas Cēsu pusē. Pasākuma sākums pl.11. 

 

Pasākuma laikā ikvienam būs iespēja veikt testa braucienus ar AD REM Auto demo automašīnām - SUBARU XV, Forester un Outback bezceļu apstākļos jeb īpaši saplānotā maršrutā. Tāpat ikviens interesents varēs šajā distancē doties ar savu privāto auto un saņemt konsultācijas par sava Subaru, iespējams, neiepazītām funkcijām. Tāpat būs iespēja veikt testa braucienus ar jaunāko Subaru saimē - Levorg.

 

Atraktīvākais un braukšanas entuziastu lielākais izaicinājums - cīņa par "Kalna Karaļa" titulu, kur dalībniekiem būs jācenšas uzbraukt Ozolkalnā. Šajā disciplīnā dalībnieku skaits ir ierobežots - 40 dalībnieki, kur katram būs dotas tikai 2 iespējas parādīt sadarbību ar savu auto. Titula ieguvējs tas, kurš kalnā uzbraucis visātrāk.

 

Paralēli auto braukšanai notiks agrā pavasara pikniks ar kopīgu pusdienu gatavošanu ugunskurā un grilā. Parūpēsimies arī par pašiem mazākajiem apmeklētājiem ar īpašu aktivitāšu programmu bērniem.

 

Pasākumam ir iepriekšēja reģistrēšanās: http://www.adrem-auto.lv/kalna-karalis-2016/

 

Lai pasākums ritētu raiti, aicinām dalībniekus ierasties savlaicīgi - no pl.10.40 līdz 11.00.

 

Vairāk informācija par programmu sekos pasākuma dienā.

 

Uz tikšanos 12.martā atpūtas kompleksā "Ozolkalns"!

 

P.S.Dalība ir BEZ MAKSAS.