Ziņas

Jaunā Subaru Impreza ieradusies Latvijā

Impreza ir viens no zināmākajiem nosaukumiem Subaru modeļu klāstā. Automašīna, kas Japānā ieguva “Gada auto” titulu, piektās paaudzes Impreza tagad ir nonākusi Latvijā.

Gadiem ilgi Subaru modeļu pamatā ir bijuši unikāli bokserdzinēji un pastāvīga simetriskā pilnpiedziņa. Arī jauno Impreza raksturo šīs zināmās un, Subaru gadījumā, tradicionālās īpašības, kurām tagad ir pievienojušies vairāki risinājumi, kas paaugstina kvalitāti un lietošanas komfortu.

Modeļa atjaunināšanas laikā, Impreza garums palielinājās par 45 mm, platums – par 35 mm, savukārt ārējais izskats kļuvis vēl dinamiskāks - salīdzinājumā ar iepriekšējo paaudzi, par 10 mm zemāks. Palielinātie izmēri piešķir plašumu gan bagāžas nodalījumam, gan automobiļa salonam.

Jaunās Impreza salons ir līdzīgs pirms pāris mēnešiem pārdošanā nonākušajam Subaru XV. Abu modeļu interjera dizainu autobūves eksperti pagājušajā gadā ierindoja starp desmit labākajiem automobiļu interjeriem pasaulē. To rotā maigi un eleganti materiāli, tas ir vienlaicīgi moderns un stilīgs.                 

Subaru mērķis ir ražot pasaulē visdrošākos automobiļus. Pagājušā gada nogalē veiktajā Euro NCAP testā jaunā Subaru Impreza ieguva maksimālās 5 zvaigznes un tā tika novērtēta par visdrošāko līdz šim pārbaudīto ģimenes automobili.

Kā raksturīgi Subaru, Impreza ir labs aprīkojums, sākot jau ar bāzes līmeni. Visu modeļu standarta aprīkojumā ietilpst automātiskā pārnesumkārba, pastāvīga pilnpiedziņa, Apple CarPlay/Android Auto un EyeSight vadītāja palīgsistēma ar adaptīvo kruīza kontroli.

EyeSight sistēma atpazīst automobiļus, motociklus, riteņbraucējus un gājējus. Papildus adaptīvajai kruīza kontrolei sistēmā ietilpst automātiskā bremzēšana, brīdinājums par nobraukšanu no braukšanas joslas, noturēšanās uz braukšanas joslas palīdzības sistēma, sadursmi novērsoša ātruma samazināšana un palīdzība joslas maiņai.

Impreza dzinēju klāstā ietilpst bokserdzinēji ar 1,6 un 2 litru darba tilpumu. Abi benzīna dzinēji atbilst visstingrākajām vides prasībām Eiropā.

Latvijā Subaru Impreza izmaksā sākot no 19990 eiro.

Aicinām iepazīt jauno Subaru Impreza AD REM Auto salonos Brīvības gatvē 246, Rīgā un Rīgas ielā 103, Valmierā.

Jaunā Subaru Impreza ieradusies Latvijā