Ziņas

Jaunā Subaru XV atvērto durvju dienas AD REM Auto salonā

Ilgi gaidītais un drošības testos augstāko vērtējumu ieguvušais Subaru krosovers XV ir sasniedzis Latviju un ir gatavs iepazīties ar visiem interesentiem, kuri uzskata, ka Subaru ar savu leģendāro pilnpiedziņu ir viens no piemērotākajiem automobiļiem Latvijas apstākļiem.

 

Atbildot uz pircēju lielo interesi, kuras rezul-tātā pirmais Latvijas tirgum paredzētais Subaru XV tika nopirkts vēl to neiepazīstot dzīvē, 9. un 10. martā Subaru oficiālais dīleris Latvijā AD REM Auto, salonā Dārzciema ielā 60, rīkos jaunā Subaru XV atvērtās dienas.

 

Sportiskais Subaru XV ir jauns un spēcīgs konkurents krosoveru segmentā. Tas izceļas ar augstu klīrensu, segmentā zemāko smaguma centru un izcilu vadāmību, kā arī Boxer tipa dzinējiem un leģendāro, simetrisko visu riteņu piedziņu. Subaru XV ir pirmais Subaru modelis, kura tehniskā aprīkojuma paletē ir iekļauts pilnīgi jaunais 1,6 litru, 114 zirgspēku benzīna dzinējs un jaunā Lineartronic automātiskā trans-misija, kā arī jaunā "Auto Start Stop" sistēma benzīna dzinējiem. Paralēli jaunajam dzinējam, klientiem Subaru XV tiks piedāvāts arī kom-plektācijā ar jau labi pazīstamajiem 2,0 litru benzīna un dīzeļdzinējiem, kuri spēj attīstīt attiecīgi 150 un 147 zirgspēku jaudu. Ekonomijas ziņā Subaru XV lauž stereotipu, ka automobiļi ar visu riteņu piedziņu neizceļas degvielas patēriņa rādītājos - XV ar dīzeļdzinēju patērē tikai 5,6 l/100 km un 6,5 l/100 km ar benzīna dzinēju, kas ir pat mazāk kā daudziem konkuren-tiem bez četru riteņu piedziņas. Euro NCAP drošības testos XV ir saņēmis augstāko, piecu zvaigžņu vērtējumu, pie kam ir uzrādījis jelkad augstāko vērtējumu bērnu drošības jomā. Pateicoties klasē zemākajam smaguma centram un neskatoties uz augsto klīrensu, Subaru XV nodrošina klasē labāko vadāmību, kas ir ļāvusi sa-sniegt arī teicamu rezultātu tā saucamajā aļņu testā. Līdzīgi kā citiem Subaru modeļiem, XV tiek piedāvāts pircējiem ar 3 gadu bezmaksas apkopēm un 3 garantiju visiem mezgliem, kā arī 12 gadu pretkorozijas garantiju. Subaru XV atvērto durvju dienas notiks Subaru oficiālā dīlera AD REM Auto salonā, Dārzciema ielā 60, Rīgā 9. un 10. martā no pulksten 10:00 līdz 18:00.

 

Pašiem nepacietīgākajiem ar jauno Subaru XV krosoveru būs iespējams iepazīties jau 18. un 19. februārī bobsleja un kamaniņu trasē "Sigulda", kur nedēļas nogalē norisināsies Viessmann Pasaules kausa 8. posms kamaniņu sportā. Līdz ar jaunā automobiļa apskati AD REM Auto visus aicina atbalstīt Latvijas sportistus, kuri cīnīsies par godalgotajām vietām šajās pasaules līmeņa sacensībās. Plašāk par Subaru modeļiem iespējams uzzināt mājas lapā www.adrem-auto.lvTurpat iespējams pieteikties testa braucieniem arī ar citiem Subaru modeļiem.