Ziņas

Jaunais Subaru Forester tagad ir Latvijā

Jaunais Subaru Forester, kas debitēja pagājušā gada nogalē Japānā, tagad ieradies arī Latvijā.

 

Jaunais Forester ir veidots tā, lai varētu izmantot visas priekšrocības, ko sniedz sportisks apvidus auto. Tā ir kvalitātes sajūta, maksimāla drošība, segmentā zemākais degvielas patēriņš, ietilpīgs salons, lielāka velkamās piekabes masa un pilnīgi jauna pilnpiedziņas sistēma, kas nodrošina segmentā labākās apvidus īpašības.

 

 

Ceturtās paaudzes Forester ir kļuvis lielāks izmēros - garums ir 4595 milimetri, bet garenbāze ir 2640 mm, kas nodrošina īsas pārkares. Kopā ar 220 mm klīrensu un pastāvīgo pilnpiedziņu standarta aprīkojumā visiem modeļiem tas nodrošina pārliecību uz jebkura ceļa seguma un apstākļiem.

 

Jaunais Subaru Forester ir aprīkots arī ar pilnīgi jaunu X-MODE sistēmu. Jaunā X-MODE pilnpiedziņas kontroles sistēma ir izstrādāta braukšanai pa nelīdzenu un slidenu segumu. Sistēma pielāgojas dažādiem ceļa apstākļiem, vienlaikus kontrolējot dzinēju, transmisiju un VDC.

 

Citi patīkamie jaunumi saistībā ar jauno Forester ir plašāks salons, īpaši aizmugurējo pasažieru kājām, labāka skaņas izolācija, durvju sliekšņus nosedzoša durvju nomale, kas neļaus sasmērēt apģērbu, viena pieskāriena pagrieziena funkcija, komplektācijā iekļauts augšējais aizmugures antispārns un rezerves ritenis u.c.

 

Forester

 

Mūsu reģionā ir pieejami trīs dzinēju varianti – visi ar divu litru tilpumu un, protams, bokserdzinēja konfigurācijā ar simetrisko pilnpiedziņu. Boxer dīzeļa dzinējs attīstīs 147 ZS jaudu pie 3600 apgr./min un 350 Nm griezes momentu pie 1600-2400 apgr./min. Klienti to augstu vērtē zemā degvielas patēriņa dēļ - 5,7 l līdz 5,9 l / 100 km.

 

Ilgi gaidīts jaunums ir jaunais DiT augstas veiktspējas dzinējs (tiešās iesmidzināšanas benzīna dzinējs ar turbopūti), kas attīsta 240 ZS pie 5600 apgr./min un 350 Nm pie 2400-3600 apgr./min. Šis dzinējs ļauj jaunajam Forester kļūt par vienu no visātrākajiem sava segmenta apvidus automobiļiem.

 

Un visbeidzot – ir arī jauna 150 zirgspēku benzīna dzinēja versija ar divām labām īpašībām - bezapkopes zobķēdi un zemāku degvielas patēriņu.

 

Forester jaudīgā versija Forester 2.0 XT ne vien attīsta 240 Zs jaudu, bet arī ir ieguvusi bagātīgu papildaprīkojumu - ādas apdari salonam, inteliģento atslēgu un starta pogu, panorāmas stikla jumta lūku, Harman Kardon audio sistēmu, elektriski veramu bagažnieka vāku, alumīnija aizsargpannu motoram, tonētus aizmugures logus, 18 collu vieglmetāla diskus, sportisku priekšējo apakšējo spoileri u.c.

 

Manuālajām pārnesumkārbām ir seši ātrumi, bet visas Forester pieejamās automātiskās pārnesumkārbas ir Lineartronic CVT. Lineartronic ļauj samazināt degvielas patēriņu par deviņiem procentiem salīdzinājumā ar manuālo pārnesumkārbu.

 

Jaunā Subaru Forester cena sākot no 17050 LVL.