Ziņas

Jaunais Subaru XV 2018 nonācis Latvijā

Šogad pavasarī Ženēvas izstādē prezentētais jaunais Subaru XV ir nonācis AD REM Auto salonos - Brīvības gatvē 246, Rīgā un Rīgas ielā 103, Valmierā. Otrās paaudzes XV ir pirmais Eiropā nonākušais Subaru modelis, kas tiek veidots uz uzņēmuma jaunās modulārās platformas „Subaru Global Platform”.

Jauns tehnoloģiju līmenis

Jaunajā XV ir daudz modernu tehnoloģiju, pamata aprīkojumā ir automātiskā pārnesumkārba, pilnpiedziņa, Apple CarPlay/Android Auto un EyeSight drošības sistēma.

EyeSight sistēma atpazīst automobiļus, motociklus, velosipēdistus un gājējus, un tajā ietilpst adaptīva kruīza kontrole, automātiskā bremzēšana, brīdinājums par nobraukšanu no braukšanas joslas, noturēšanās uz braukšanas joslas palīdzības sistēma.

Godalgots interjers

Autobūves eksperti šogad Subaru XV interjera dizainu ierindoja starp desmit labākajiem automobiļu interjeriem pasaulē. Interjers ir moderns un stilīgs.

Visdrošākais

Subaru mērķis ir ražot pasaulē visdrošākos automobiļus. NCAP drošības pārbaudē Japānā jaunais XV saņēma visu laiku augstāko punktu summu un tika atzīts par drošāko līdz šim pārbaudīto automobili.

Segmentā labākā apvidus jauda

Subaru XV ir ar vislabāko apvidus pārvarēšanas jaudu segmentā, vienmēr ar pilnpiedziņu un ar klasē augstāko - 221 mm klīrensu. Bāzes aprīkojumā ietilpst X-MODE sistēma.

Jaunā Subaru XV cena - sākot no 22990 eiro.

Jaunais Subaru XV 2018 nonācis Latvijā