Ziņas

Karstais laiks SUBARU AD REM Auto pārstāvjiem neliedz veiksmīgi aizvadīt sacensības

Šā gada 19. un 26.maijā, kā arī 9.jūnijā SUBARU AD REM Auto MTB braucēji Nauris un Renārs Birkentāli piedalījās vivus.lv un Latvijas valsts mežu Kalnu divriteņu maratonā.

19.maijā velo braucēji pulcējās Alūksnē, kur notika vivus.lv MTB maratona 2.posms. Nauris, kā ierasts, šajā sacensību seriālā devās maratona distancē, un finišu sasniedza augstajā 5.vietā. Savukārt Renārs - pusmaratona distancē, šoreiz 19.

26.maijā Latvijas valsts mežu Kalnu divriteņu maratons notika Siguldā, kur distances laikā dalībnieki piedzīvoja ne vien saulainu laiku, bet arī spēcīgas lietusgāzes un vēju, kā dēļ tika nedaudz izmainīta arī trase. Renārs un Nauris finišu sasniedza kopā, attiecīgi ierindojoties 4.un 5.vietā.

Daudz sarežģītāki laika apstākļi dalībniekus sagaidīja Pļaviņu vivus.lv posmā, kur saule pamatīgi “cepināja”. Šajās sacensībās piedalījās tikai viens SUBARU AD REM Auto MTB pārstāvis - Nauris Birkentāls, startējot maratona distancē, un finišā ierindojās 10.vietā.

Turpinot velo braukšanas notikumus, 2.jūnijā galvaspilsētā notika “Toyota Rīgas velomaratons 2019”, kurā “Elektrum Tautas braucienā” dalību ņēma AD REM Auto tehniķis Jānis Naglis. Jānis 3090 dalībnieku konkurencē ierindojās 1190.vietā.

Arī taku skriešanā SUBARU AD REM Auto pārstāvji nav snauduši.

25.maijā, Daibē, aizvadītas “Inov8 Trail Race Latvia” sacensības, kurā piedalījās divi pārstāvji - Sandis Daubars, kurš startēja SUBARU AD REM Auto 5+km distancē un Evita Dzanuškāne, kura startēja SUUNTO 10+km distancē.

 

Bet 8.jūnijā Saldū notika taku skriešnas sacensības “Stirnu buks”, kurās uz starta devās trīs SUBARU AD REM Auto pārstāvji - Lauris Vītols un Sandis Daubars “Vāveres” distancē, un Dace Jukuma "Zaķa" distancē.

Šajās sacensībās saules karstums bija īpaši nežēlīgs - gaisa temperatūra sasniedza 28C. Par spīti karstumam, 706 dalībnieku konkurencē, Lauris finišu sasniedza 44., bet Sandis - 53.vietā. Savukārt Dace, 1247 dalībnieku konkurencē - 224.vietā.

18.maijā SUBARU AD REM Auto aktīvā dzīvesveida sportam pievienojās arī dalībnieks ar suni - Oskars Onckulis ar Austrālijas ganu suni, kad dalību ņēma ZKK mini biatlona sacensībās Iecavas pusē. Sacensībās dalībniekiem ar suņiem bija jāveic aptuveni 2km distanci, kura sastāvēja no dažādiem šķēršļiem - jārāpjas virvē, jālien cauri un jālec pāri barikādēm, jāveic pieci trāpīgi šāvieni mērķi, kā arī jāšķērso dīķis. Savās debijas sacensībās, Oskars ar savu četrkājaino draugu finišā kāpa uz godalgotās vietas 3.pakāpiena.

Visbeidzot, 8.jūnijā, “Stirnu buks” ietvaros notika arī kanikrosa sacensības, kurās piedalījās arī Oskars ar suni. Kanikrosa dalībniekiem bija jāveic “Vāveres” distance. Karstuma dēļ, domājot par suņa veselību, sacensību laikā Oskars ļāva sunim nedaudz veldzēties turpat esošajā upītē, tāpēc šoreiz godalgotās vietas izpalika - finišā 5.vieta CCM E klasē un 6.vieta kopvērtējumā.