
Kino vakars AD REM Auto salonā
Oficiālais Subaru pārstāvis Latvijā „Ad Rem auto” aicina ikvienu Subaru īpašnieku, lietotāju un braucēju šā gada 21.novembrī pl.19 apmeklēt īpašu kino vakaru, kurā tiks rādīta visiem zināmā, iespējams, daudziem neredzētā filma „Ātrs un bez žēlastības” 4.daļa.
Vēl pirms filmas, no pl.18 ikviens atnācējs varēs apskatīt jauno Subaru Impreza, auto salona telpās iekārtoto kamaniņu sporta plakātu izstādi, kā arī iegulties īstās sporta kamanās.
Pasākums ir bez maksas, jo ieejas biļete ir Tava Subaru tehniskā pase. Ar vienu Subaru tehnisko pasi pasākumu var apmeklēt 2 personas.
Lai būtu vēl patīkamāka filmas skatīšanās, uzrādot Subaru tehnisko pasi, „Ad Rem Auto” piedāvās gardu popkornu.
Ja arī Tavā rīcībā ir Subaru automašīna un Subaru tehniskā pase, šis vakars paradzēts tieši Tev!
Iepriekš vari rezervēt sev vēlamo sēdvietu (skatīt šeit >>> ).
Savukārt, pēc filmas notiks konkursiņš par filmu, kā arī noteiksim „Laimīgo apmeklētāju”, kuram piešķirsim jauno Subaru Impreza uz veselu nedēļas nogali!
*Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc piesaki savu dalību laicīgi, zvanot: 26302373