Ziņas

Konkurss: Mans Subaru stāsts

Cilvēki, kas pārvietojas ar Subaru ir īpaši. Tāpat kā viņu automašīnas. Oficiālais Subaru dīleris Latvijā - AdRem Auto sadarbībā ar Go4Speed aicina - sūti savu Subaru stāstu vai piedzīvojumu un laimē nedēļas nogali ar kādu no jaunajām Subaru automašīnām!

Sūti savu stāstu uz info@go4speed.lv vai info@adrem-auto.lv
 un interesantākos no tiem katru nedēļu publicēsim portālā Adrem-auto.lv un Go4speed.lv. Nav svarīgi, cik vecs vai jauns ir Tavs Subaru - galvenais, ka Tev ir interesants stāsts, ar kuru vēlies dalīties. Iespējams, kopā ar auto Tev ir izdevies lielisks piedzīvojums vai, varbūt, Tas Tevi ir izglābis vai kā citādi palīdzējis. Nekavējies un sūti savu stāstu kopā ar fotogrāfijām vai video!

Konkursa noteikumi:
1. Konkursa galvenā balva ir nedēļas nogale ar kādu no Subaru automašīnām, ko nodrošina oficiālais Subaru pārstāvis "AdRem Auto".
2. Konkursa norises laiks 05.11.2012 - 31.12.2012
3. Labāko stāstu autorus un uzvarētāju izvēlēsies AdRem Auto pārstāvis.
4. Katru nedēļu portālā Go4speed.lv tiks publicēts kāds no labākajiem stāstiem.
5. Stāsti jāsūta uz elektroniskā pasta adresi info@go4speed.lv vai info@adrem-auto.lv, vēlams pievienot arī fotogrāfijas, video vai citus vizuālos materiālus, kas varētu papildināt stāstu.
6. Konkursa uzvarētājs tiks informēts personīgi 3 dienu laikā pēc konkusa noslēgšanās.
7. Ikviens, kas iesūta stāstu, fotogrāfijas vai video, piekrīt to publicēšanai portālā Go4speed.lv un mājaslapā adrem-auto.lv.
8. Fotogrāfijas nedrīkst būt mazākas par 800*800px, savukārt video jābūt publicētām youtube.com kontā.