Ziņas

Kritieni un pjedestāls SEB MTB sacensībās Smiltenē

Aizvadītā svētdiena, 18.jūnijs, SUBARU AD REM Auto MTB komandu pulcēja Smiltenē, kur notika SEB MTB seriāla 3.posms. 

Sacensības Virši-A klasē izvērtās spraigas, kur vilšanās mijās ar priekiem - no tehnikas problēmām un kritieniem līdz uzvarām.

Jau SEB MTB 2.posmā Siguldā, Ģirts Cirvelis pieteica savu uzvaras gājienu, ierindojoties riteņbraucēju TOP 5. Smiltenes trase Ģirtam nelika šķēršļus un ļāva piepildīt sen lolotu sapni - uzkāpt uz pjedestāla - 3.vietas pakāpiena. "Jau no 2012.gada bija vēlme nokļūt tajā maģiskajā trijniekā," atklāj Ģirts. Pēc smaga darba - sabalansētu treniņu grafika, piepildot vēlēšanos, Ģirtam ir vēl lielāka motivācija un ir pārliecināts, ka par sevi liks dzirdēt vēl kādu reizi.

Četras minūtes vēlāk finišu sasniedza Nauris Birkentāls - 32. un Oskars Saulītis - 35.vietā. Lai arī Arnis Taukačs trasē ilgu laiku pavadīja kopā ar Nauri un Oskaru, piedzīvotais kritiens un tehniskās problēmas neļāva turpināt ceļu ierastajā ritmā un cīnīties par augstām pozīcijām. "Galvenais, ka bez traumām.. Velo gan ir diezgan bēdīgā stāvoklī," piedzīvotajā dalās Arnis. Tā Arnis finišēja vien 308.vietā.

Komandas rezultāts atkarīgs no četriem braucējiem, tāpēc lielu intrigu sagādāja ceturtā braucēja gaidīšanas brīdis. Šoreiz Voldemārs Pitkēvičs, uzrādot vienu no saviem personiskajiem augstākajiem rezultātiem - 109.vietu, ierindojās komandas ātrākajā četriniekā. Jāpiemin arī to, ka Voldemārs savā vecuma grupā TM40 ierindojās 16.vietā.

Smiltenes sacensības izvērtās veiksmīgas arī Gundaram Diškem un Andrejam Savčenko, attiecīgi uzrādot 129.vietu (iepriekš 205.) un 161. vietu (iepriekš 171.). Sieviešu konkurencē, piedzīvojot kritienu, SUBARU AD REM Auto MTB komandas dāma Sanda Vasiļjeva uzrādīja 22.vietu TW grupā un 1012.vietu (iepriekš 1096.) kopvērtējumā.

Savukārt jaunākais komandas braucējs - Valdemārs Pitkēvičs bērnu distancē "Rasēns" 2005.-2007.gadīgo konkurencē ierindojās 11.vietā.

SUBARU AD REM Auto MTB komanda šajās sacensībās ierindojās 7.vietā.

Kritieni un pjedestāls SEB MTB sacensībās Smiltenē