Ziņas

Kritieni un rekordi SEB MTB 4.posmā

 

10.jūlijā tika aizvadīts SEB MTB 4.posms, kas šoreiz visus Latvijas MTB braucējus pulcēja Vietalvā.

Augstiem mērķiem un apņēmības pilni, uz starta Virši-A ieskaitē devās SUBARU AD REM Auto MTB komanda - Nauris Birkentāls, Ģirts Cirvelis, Oskars Saulītis, Arnis Taukačs, Andrejs Savčenko, Voldemārs Pitkēvičs un Gundars Diške, bet bērnu ieskaitē - Valdemārs Pitkēvičs

Valdemārs, turpinot uzlabot savu sniegumu 2005.-2006.gadīgo grupā, šoreiz pakāpies uz SEB MTB seriāla 13.vietu.

Vēl tikai vienu kilometru pirms finiša, Nauris ierindojās augstajā trešajā vietā, bet spēkiem apsīkstot, nācās palaist garām tuvākos sekotājus. "Sacensības izdevušās! Uzstādīju sev jaunu rekordu SEB seriālā. Varēja izpalikt kritiens, kā dēļ tika pazaudēts daudz spēka, lai noķertu līderus. Trase bija laba. Patika tas, ka samērā daudz jābrauc pa mežu, kas deva savas priekšrocības," par sacensībām stāsta Nauris. 

"Divi kritieni varēja būt ar sekām, bet par laimi pašam nekas īpašs un tehnika netika bojāta. Lai arī kritieni ietekmēja rezultātu, varēju turpināt sacensības," piedzīvotajā dalās Ģirts. Arī Arnis priecīgs par aizvadītajām sacensībām: "Arī man ir jauns sasniegumu rekords. Esmu apmierināts. Bez kritiena varēja iztikt, tas noteikti patraucēja aizbraukt līdzi lielajai grupai un, iespējams, finišēt vēl labākā vietā. Prieks, ka tehnika nav bojāta." 

Siguldas posmā piedzīvojot neveiksmi ar cauru riepu, Oskars šajās sacensībās startēja no 2.koridora. "Plāns bija atgūt pirmo koridoru, ko arī izdevās sasniegt," stāsta Oskars. 

Nauris šajās sacensībās, uzstādot personīgo rekordu, uzrāda SUBARU AD REM Auto MTB komandas braucēju augstāko rezultātu komandas pastāvēšanas vēsturē - finišā 8.vietā. Šoreiz finišu tandēmā sasniedza Ģirts - 26.vietā un Arnis - 27.vietā. Oskars atgriežas SUBARU AD REM Auto MTB komandas ātrākajā četriniekā un finišā - 38.vietā.

Šoreiz jāizceļ arī Andrejs, kurš SEB MTB sacensībās uzrādījis savu augstāko rezultātu - 137.vietu. "Trase patika. Mērķis, kas bija uzstādīts, tika sasniegts. Vienīgais sarūgtinājums, ka pēdējos 10km mocījos ar krampjiem," tā Andrejs par Vietalvas sacensībām. Tālāk sekoja Voldemārs, kurš lēnām atgūst iepriekšējā gadā sasniegtos rezultātus, un aizvadītajā svētdienā ierindojās 149.vietā. Vietalvas SEB MTB posmā SUBARU AD REM Auto MTB komandas rezultātus noslēdza Gundars - 187.vietā, kurš atzīst, ka nav bijusi viņa diena: "Kāja negriezās un riteni gribēju mest krūmos!"

 

SEB MTB 4.posmā SUBARU AD REM Auto MTB komanda atkārto šī paša seriāla 2.posma sniegumu, ierindojoties augstajā 5.vietā.

Kritieni un rekordi SEB MTB 4.posmā