Ziņas

Labākie Subaru Ziemeļvalstu tehniskie darbinieki ir Baltijas valstīs

Sīvā konkurencē ar kolēģiem no visām Skandināvijas un Baltijas valstīm SUBARU 2013. gada Ziemeļvalstu tehniskā konkursa finālam kvalificējās pieci tehniskie darbinieki. Fināla cīņas uzvarētājs ir Rolands Nūde (Roland Nuude) no Igaunijas.

 

Ikdienā Rolands strādā Subaru pārstāvniecībā Mariine Auto Tartu, Igaunijā. Neskaitot iegūto titulu, Rolands SUBARU Ziemeļvalstis pārstāvēs arī Eiropas finālā Briselē.

 

Interese par piedalīšanos Ziemeļvalstu finālā bija rekordliela, un vietējās sacensībās tika izraudzīti pieci pilnvaroti Subaru tehniskie darbinieki, kuri kvalificējās konkursa finālam, kas notika 7. maijā SUBARU Ziemeļvalstu servisa akadēmijā Helsingborgā, Zviedrijā.

 

 

- Konkurss ir lielisks veids, kā novērtēt mūsu prasmes savā darbības jomā. Tas visiem Subaru mehāniķiem liek nemitīgi pilnveidot un uzlabot savas iemaņas. Arī mūsu vīzijas būtisks elements ir turpināt rūpēties, lai mūsu klienti būtu visapmierinātākie automobiļu īpašnieki, – stāsta Rolfs Bjorkmans (Rolf Björkman), SUBARU Nordic AB Servisa mārketinga direktors.

 

Finālisti bija Lukass Kedra (Lukasz Kedra) no Auto Expo un Rikards Rutkvists (Rickard Rutqvist) no Bilhallen (abi no Zviedrijas), Eigils Kirilko (Eigils Kirilko) no GT Biler (Dānija), Klauss Erikainens (Klaus Erikäinen) no Kolarikorjaamo Sorsa (Somija) un Rolands Nūde no Mariine Auto (Igaunija). Finālā bija jāveic precīzi mērījumi, jānolasa dzinēja dati no automobiļa diagnostikas ierīcēm, kā arī jāatrod un jāizanalizē kļūmes pieciem dažādiem Subaru modeļiem.

 

- Mēs iekļāvām uzdevumu, kur dalībniekiem bija jānoblīvē mūsu Lineartronic automātiskās transmisijas pleci, taču vissarežģītākais izrādījās uzdevums, kurā bija jāatrod kļūmes automobilim ar Auto Start-Stop sistēmu, – skaidro Niklass Gustafssons (Niklas Gustafsson), SUBARU Nordic AB servisa menedžeris.

 

Rolands Nūde neizrādīja pārliecinošu dominanci. Sacensību dienā līdera pozīcija nemitīgi mainījās. Kaut arī Rolands visu laiku turējās priekšgalā, tikai pašā pēdējā brīdī viņam izdevās izvirzīties vadībā.

 

- Protams, es jutu, ka man ir izredzes, taču arī pārējie puiši bija neticami prasmīgi. Neviens no mums nezināja, kā mums veicies, līdz tika paziņoti rezultāti, – rezumē Rolands Nūde – labākais Subaru mehāniķis Ziemeļvalstīs.

 

Tagad Ziemeļvalstu uzvarētāju sagaida vēl sīvāka konkurence, jo jau 4. jūnijā Rolandam jāsacenšas ar pārējo Eiropas valstu uzvarētājiem – Eiropas finālā Subaru Eiropas akadēmijā Briselē.