Ziņas

MTB sacensības svelmes pārņemtajos Talsos

 

Kamēr lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju lēnām atguvās no Līgo svētku svinēšanas, lielākie velo braukšanas piekritēji devās uz Talsiem, kur, 26.jūnijā, norisinājās vivus.lv MTB sacensību 4.posms. 

Šoreiz sacensībās SUBARU AD REM Auto MTB komanda piedalījās divos sastāvos: maratona disciplīnā - Nauris Birkentāls, Oskars Saulītis un Arnis Taukačs, bet pusmaratona disciplīnā - Gundars Diške, Voldemars Pitkēvičs un Andrejs Savčenko

Bērnu disciplīnā, kā jau ierasts, devās SUBARU AD REM Auto MTB komandas jaunākais dalībnieks - Valdemārs Pitkēvičs, kurš uzrādīja augsto 3.vietu savā disciplīnā.

Maratona un pusmaratona disciplīnas braucējiem laika apstākļi radīja īstas ugunskristības, kad termometra stabiņš rādīja virs 30 grādu atzīmes - vasara šajā dienā nedaudz pārcentās. 

Komandas vadošais braucējs - Nauris stāsta, ka, lai arī mājas trase, tā bijusi smaga. Arnis atzīst, ka nav paticis karstums un trase arī bijusi grūtāka kā iepriekšējā posmā Tukumā: "Daudz pļavas un daudz asi kāpumi." Oskars pievienojas: "Sacensības smagas. Otrajā aplī kājas lika par sevi manīt un biju spiests braukt lēnāk."

Tā šajās sacensībās augsto 9.vietu ieguva Nauris, bet Oskars - 44. un Arnis - 47.vietā.

Maratona distancē SUBARU AD REM Auto MTB komanda ierindojās 8.vietā.

Savukārt Gundars ir apmierināts ar aizvadītajām sacensībām: "Man viss patika, pat karstums!" Arī Voldemārs ir priecīgs par aizvadītajām sacensībām: "Man sāk iepatikties vivus.lv  sacensības. Trase bija grūta un karstums to padarīja vēl grūtāku. Izbraucot uz klaja lauka, bija sajūta, ka ir +50 grādu."

Pusmaratona distancē ātrākais SUBARU AD REM Auto MTB komandas braucējs - Gundars, kurš finišu sasniedza 61.vietā, turpat arī Voldemārs - 65.vietā, bet Andrejs - 87.vietā.

Foto: Kitija Saleniece