Ziņas

Nopirkt jaunu Subaru XV, to neredzot

Šoruden vēsmas atpūtis Subaru no tālās Japānas, kur pavisam nesen uzsākta jaunā Subaru XV ražošana.

Latvijā jauno Subaru XV dzīvē redzējis retais - tikai tie, kuri veltījuši savu laiku, 17.oktobrī apmeklējot Subaru pārstāvniecību, kur notika jaunā automobiļa pirmizrāde. Bez šoviem un gaismas efektiem, bez skaļām fanfārēm un izmēģinājuma braucieniem, lietišķā atmosfērā - tā tika aizvadīta Subaru XV pirmizrāde AD REM Auto salonā.

Lai arī jaunais Subaru XV vēl nav sasniedzis AD REM Auto salonu uz pastāvīgu palikšanu, trīs naskākie XV interesenti jau paspējuši iegādāties jauno Subaru modeli. Latvijas tirgū jauno Subaru XV piedāvā ar 1.6 un 2.0 dzinējiem un četriem dažādiem komplektācijas līmeņiem: Base, Active, Ridge, Summit.

Nav nekāds noslēpums, ka līdz šim pieprasītākais ir 2.0i Ridge CVT, bet par populārāko krāsu kļuvusi tumši zilā “Dark Blue Pearl”.

Tiem, kuri nokavēja pirmo iepazīšanos ar Subaru XV, AD REM Auto aicina nenokārt galvu, jo jau novembra izskaņā jaunais modelis atgriezīsies uz pastāvīgu palikšanu - to varēs ne vien apskatīt, bet arī doties lieliskā izmēģinājuma braucienā pretim ziemai, un visbeidzot, iegādāties savā īpašumā.

Jaunā Subaru XV sākuma cena ir 22 990 EUR, bet vairāk informāciju variet uzzināt šeit >>> , kā arī nākot uz AD REM Auto salonu Brīvības gatvē 246, Rīgā un Rīgas ielā 103, Valmierā.

Nopirkt jaunu Subaru XV, to neredzot