Ziņas

Noskaidrots Kalna Karalis 2016

Aizvadītajā sestdienā, 12.martā, atpūtas kompleksu Ozolkalns pierūcināja vairāk kā 80 automašīnas, kad tika aizvadīts AD REM Auto rīkotais pasākums, kura laikā noskaidrots  "Kalna Karalis 2016". 

 

AD REM Auto sestdien 12.martā rīkoja aktīvā dzīvesveida pasākumu, kura ietvaros ikviens interesents varēja veikt testa braucienus ar Subaru Forester un Outback bezceļu apstākļos, bet pasākuma nagla - "Kalna Karalis" titula noskaidrošana. 

 

Kopumā pasākumu apmeklēja ap 200 interesentiem, no kuriem 45 personas pieteicās izmēģināt savu sadarbību ar automašīnām veicot distanci braucot kalnā. Dalību ņēma dalībnieki ne tikai ar Subaru markas automašīnām, bet arī Jeep, Mitsubishi, Škoda, Audi, Volkswagen un pat Mazda. Pasākums notika brīvā gaisotnē, kur ikviens dalībnieks un līdzjutējs ar iepriekšējo reģistrēšanos varēja kopīgi baudīt arī pusdienas.

 

Pasākuma laikā ar mazākajiem apmeklētājiem darbojās radošā bērnu ballīšu rīkotāja Laura Šumska. Par mūziku rūpējās Einārs Reiters.

 

"Kalna Karalis" titula noskaidrošanā dalībniekiem bija jāveic kalnā braukšana uz laiku divas reizes, kur nozīmīgākais bija viens - ātrākais laiks. Konkurence izvērtās spraiga, kad titulu ieguva Valts Valainis, aiz sevis tuvāko sekotāju atstājot vien 0,01 sekundi. 

 

Rezultāti no "Kalna Karalis 2016" apskatāmi šeit >>>

 

Foto galerijas no pasākuma apskatāmas šeit:

1.galerija. Foto: Jānis Spigovskis

2.galerija. Foto: Evita Dzanuškāne

3.galerija. Foto: Māris Jenne

4.galerija. Foto: Raimonds Saušs

5.galerija. Foto: Jānis Vīksna

 

 

Noskaidrots Kalna Karalis 2016