Ziņas

Noskaidrots SUBARU KALNA KARALIS

Augusts iesākts ar aizraujošām veikala MySport rīkotām MTB maratona sacensībām.

 

2.augustā Pļaviņās tika aizvadīts MySport MTB maratona 6.posms, kurā piedalījās ap 250 dalībniekiem dažādās disciplīnās - 87km, 50km, 30km un 15km ģimenes braucienā, kā arī notika sacensības bērniem.

 

Sacensību ietvaros, 87km un 50km distances dalībniekiem bija iespēja cīnīties par "SUBARU Kalna karaļa" titulu un kausu, kur distances devītajā kilometrā velobraucējiem bija uzdevums uzbraukt kalnā un pirmajam šķērsot "Kalna karaļa" joslu.

 

Sacensību dienā un vietā bija neraksturīgi ģimeniska gaisotne - bez SEB MTB maratona ierastās milzīgās rosības un daudzo dalībnieku stresa. 

 

Šajās sacensībās piedalījās arī 4 SUBARU AD REM Auto MTB Team dalībnieki - Jānis AvotiņšJānis Vilkājs, Voldemārs Pitkēvičs un Gundars Diške. Jāpiemin, ka komandai šoreiz uzdevums bija izmantot šīs sacensības kā labu treniņu vietu un braukt saudzīgā režīmā, līdz ar to abi komandas Jāņi un Voldemārs devās 50km distancē, bet Gundars izvēlējās braukt 30km. Kā jau sportā raksturīgs, aiz starta zūd jebkādi uzstādījumi un sākas sacensības, - tā Jānis Avotiņš, neizliekot visu savu enerģiju, finišu sasniedza 10.vietā, aiz savas disciplīnas līdera Andra Ponomarenko atpaliekot 16 minūtes. Jāni Vilkāju atkal piemeklēja ķēdes problēmas - divas reizes tā nokrita, bet īsi pirms finiša arī pats velobraucējs piedzīvoja kritienu, - finišā 22.vietā, no komandas biedra atpaliekot 11 minūtes. 

 

Iespējams, lielāko pārsteigumu daudziem sagādāja Voldemārs Pitkēvičs, kurš 50km disciplīnas finišu nesteidzīgi sasniedza pirmais. Diemžēl drīz vien bija skaidrs, ka Voldemārs no sacensībām būtībā izstājās. Nomaldoties no kursa jau trases sākumā, Voldemāram šīs sacensības izvērtās kā īstas orientēšanās ugunskristības.

 

Gundars Diške šoreiz no sacensībām mājās devās ar 3.vietu savā vecuma grupā, līdz ar to pirmo reizi šajā sezonā komandas vārdu uznesot uz pjedestāla. Finišā Gundars iebrauca kā 5.ātrākais savā disciplīnā, no līdera Kaspara Strazdiņa atpaliekot 6 minūtes.

 

SUBARU AD REM Auto MTB Team komandu ieskaitē ieguva 4.vietu no 13 pieteiktām komandām.

 

Šogad "SUBARU Kalna karaļa" kausus ieguva Dmitrijs Sorokins 87km un Raimonds Brics 50km distancē.

 

Vairāk foto no sacensībām apskatāmi šeit >>>