Ziņas

Noslēgušās Pasaules čempionāta sacensības kamaniņās un prognožu spēle

Siguldas kamaniņu un bobsleja trasē 14. un 15.februārī aizvadītas 2015.gada pasaules čempionāta sacensības kamaniņu sportā.
Sestdienā, dāmu sacensībās 13.vietā ierindojāElīza Tīruma, kamēr divniekiem brāļi Andris un Juris Šici bija sestie. Pēc pirmā brauciena Latvijas kamaniņu braucēja Ulla Zirne atradās 18.vietā, taču otrajā braucienā pieļāva kļūdu un piedzīvoja smagu kritienu.
Iespējams, pozitīvāko ziņu šajās sacensībās sagādāja Latvijas kamaniņu braucējs Riks Kristens Rozītis, kurš svētdien ieņēma desmito vietu, bet U-23 vecuma grupas vērtējumā izcīnīja sudraba medaļu.

Savukārt svētdiena noslēdzās ar komandu stafeti, kur Latvijas izlase ieguva vien 7.vietu. Par pasaules čempioniem kļuva Vācijas kamaniņu braucēji, kuri sasniedza jaunu Siguldas trases rekordu stafetes sacensībās - 2:13,152 minūtes.
Latvijas izlasi šajās sacensībās kopumā pārstāvēja 14 sportisti, bet pavisam uz starta devās 123 sportisti no 19 valstīm.
Iepriekšējo reizi pasaules čempionāts Siguldas trasē risinājās 2003.gadā, turklāt tā divas reizes uzņēmusi arī Eiropas čempionātu.

Šī pasaules čempionāta laikā, AD REM Auto rīkoja prognožu spēli, kur ikviens varēja izteikt savu prognozi par Latvijas kamaniņu braucējiem un cīnīties par galveno balvu - jaunu SUBARU uz veselu nedēļas nogali. Lai gan šāda prognožu spēle tika rīkota pirmo reizi, atsaucību izrādīja vairāk kā 40 prognozētāji. Diemžēl prognozes bija visai neveiksmīgas visiem dalībniekiem, kur tikai vienam prognozētājam izdevās paredzēt 3 kamaniņu braucēju rezultātus. Tāpēc pārsteiguma dāvanas no AD REM Auto un Latvijas Kamaniņu izlases tiek dāvinātas Andrim Stikānam.

Ar visiem prognožu spēles rezultātiem iepazīties var šeit >>>