Ziņas

Noslēgušās velo sacensības

Jau trešo gadu pēc kārtas, AD REM Auto dalību ņēma izstādē "Atpūta un sports", kas šogad risinājās no 1.līdz 3.aprīlim izstāžu zālē Ķīpsala. 

Šogad AD REM Auto izstādes laikā atrādīja sportisko Subaru STI un Levorg, kā arī Sports Racing Technologies rallijam sagatavoto Subaru STI. Paralēli auto apskatei, ikviens interesents varēja piedalīties "velo sacensībās", kur 3 minūšu laikā bija jāveic pēc iespējas garāko distanci. Jau pirmajā izstādes dienā uz velosipēda sēdās ne vien brīvdienu velo braucēji, bet arī profesionāļi, kur dienas garākā distance - 1,48km. Tiesa, sestdien, kad izstāžu kompleksā ieradās visvairāk apmeklētāju, cīņas spars un entuziasms ņēma virsroku, un tika uzstādīti jauni rekordi. Tā par dienas labākā rezultāta īpašnieku kļuva valmierietis Henrijs Vimba ar 1,56km distanci.  

Vairāki dalībnieki, apņēmības pilni un dažādu mērķu vadīti, uz velosipēda sēdās vairākkārt, bet labākais rezultāts netika pārspēts līdz par izstādes trešās dienas noslēgumam, kad savus spēkus pierādīt pieteicās velokurjers  Jānis Andersons. Jānis pārliecinoši devās "trasē" un, pārspējot Henriju par 0,04km, ieguva godpilno 1.vietu un iespēju vizināties ar jauno Subaru XV uz veselu nedēļas nogali! 

Rezultāti apskatāmi šeit >>>

Velo trenažieri nodrošināja Veloprofs.

Uzvarētājs Jānis Andersons