Ziņas

Noslēgusies SUBARU AD REM Auto MTB komandas 1.sezona

28.septembrī, īsti rudenīgajos laika apstākļos, Tukuma apkārtnē tika aizvadīts šā gada SEB MTB noslēdzošais posms, kurā uz starta devās arī SUBARU AD REM Auto MTB komanda. Šoreiz komanda tika pārstāvēta pilnā - 8 dalībnieku sastāvā.

 

Šajās sacensībās komandas mērķis bija braukt ātri, bet ne pārgalvīgi, lai uzlabot savus individuālos rezultātus nākošā gada starta koridoriem. Sacensības kopumā aizvadītas veiksmīgi - bez nopietniem kritieniem.  

 

Komandas līderis Gints Krastiņš finišu sasniedza 41.vietā, aiz sevis 10 minūšu braucienā atstājot komandas biedrus Jāni Avotiņu un Ģirtu Gansonu, kuri attiecīgi ieguva 135.un 136.vietu. Arī šajās sacensībās komandas dalībnieku vidū tika sagādāts pārsteigums, kur Voldemārs Pitkēvičs pamanījās apsteigt vairākus komandas biedrus un finišā iebrauca 139.vietā, kas arī ir Voldemāra augstākais sasniegums velo braukšanā. Jānis Vilkājs, kuram šī bija pirmā sezona MTB sacensībās, Tukuma trases finišu sasniedza 233.vietā, savukārt Andrejs Savčenko turpat minot "uz papēžiem" finišā 236.vietā.Gundars Diške sezonas sākumā, iespējams, necerēja nobraukt tik labi kā izdevās - šoreiz 276.vietā (jāpiemin, ka sezonas 1.posmā Gundars bija vien 590.vietā). Bet komandas noslēdzošais braucējsVitālijs Solovjovs visu sezonu turējis savu tempu un sezonas pēdējā posmā uzrādījis absolūto 317.vietu Virši-A klasē. 

 

SUBARU AD REM Auto MTB komanda šajā posmā atkārtoja iepriekš sasniegto - 14. vietu, līdz ar to sezonu noslēdzot kopvērtējuma 29.vietā, apsteidzot visas auto dīleru komandas.