Ziņas

Noslēgusies SUBARU AD REM Auto MTB komandas 2.sezona

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 27.septembrī, Ikšķiles un Ogres apkārtnē tika aizvadīta 2015.gada SEB MTB seriāla pēdējais posms. Līdz ar to, aizvadīts arī SUBARU AD REM Auto MTB komandas 2.sezona.

 

SEB MTB 7.posmā Virši-A jeb Tautas klasē uz starta izgāja 1321 dalībnieki, no kuriem septiņi lieliski braucēji pārstāvējas SUBARU AD REM Auto MTB komandu, kura cīnījās par augstiem sasniegumiem.

 

Kopumā posms aizvadīts veiksmīgi, kur SUBARU komandas pārstāvji turpināja uzlabot gan savus individuālos, gan komandas rezultātus. Tā, Sandijs Kļaviņš finišu sasniedza augstajā 17.vietā, no sacensību līdera Jāņa Bērziņa (Sportlife Cycling Team) atpaliekot vien 3 minūtes. Tuvākie sekotāji komandas ietvaros - Nauris Birkentāls 45.vietā un Ģirts Cirvelis - 46.vietā. 

 

Tehnisku iemeslu un neveiksmīga kritiena rezultātā, sezonas noslēdzošais posms diemžēl liedza Voldemāram Pitkēvičam sasniegt savu personisko uzstādījumu, ierindoties TOP 100 braucēju sarakstā, tomēr neskatoties uz to, lai arī pietrūka vien 14 sekundes, šis bijis veiksmīgākais posms šajā sezonā, uzrādot 103.vietu finišā.

 

Otrais komandas duets, vienlaicīgi iebraucot finišā, - Andrejs Savčenko 116.vietā un Gundars Diške 117.vietā, līdz ar to uzrādot skaistu savu personisko rezultātu izaugsmi, bet komandas rezultātus noslēdz Jānis Vilkājs ar 166.vietu.

 

Sacensību pēdējā posmā SUBARU AD REM Auto MTB komanda uzrādīja pārliecinošu augsto 7.vietu.

 

Aizvadītā sezona izvērsās raiba - gluži kā rudens lapa. Sezonu iesāka astoņi velo braucēji, bet jau pēc otrā posma, diemžēl no komandas atvadījās Ģirts Gansons, kurš nolēma vairāk laika pavadīt kopā ar ģimeni. Ģirts pirmajā SUBARU AD REM Auto MTB sezonā bija komandas līderis, kura rezultātus apbrīnoja pārējie komandas biedri. Šajā sezonā visiem braucējiem izdevies sasniegt un pat uzlabot Ģirta rezultātus. 

 

Sezonu turpināja nu jau septiņi SUBARU komandas pārstāvji, bet sezonas vidū, dažādu apstākļu dēļ, komandas dalībnieku sarakstā nācās ieviest korekcijas, un atlikušos 2 posmus, pievienojās jaunais, talantīgais Nauris Birkentāls, kurš viennozīmīgi komandai devis iespēju piepildīt komandas sezonas sākumā izvirzītos mērķus.

 

Ar lielu lepnumu un pateicību par paveikto, AD REM Auto kolektīvs sveic SUBARU AD REM Auto MTB komandas pārstāvjus ar 2.sezonas augsto 9.vietu SEB MTB kopvērtējumā, kā arī 3.vietu sezonā vivus.lv seriālā.

 

Katru SUBARU AD REM Auto MTB komandas braucēju laiku pa laikam piemeklējušas te tehniskas likstas, te veselības problēmas, kā arī neizpalika dažādi kritieni. Bet tāds ir tas velo sports..

 

Uz tikšanos nākošajā, nu jau 2016.gada MTB sezonā!

 

Vairāk foto skaties šeit >>

 

Noslēgusies SUBARU AD REM Auto MTB komandas 2.sezona