Ziņas

Par SUBARU ekspozīciju 2015. gada Ženēvas starptautiskajā autoizstādē

Šī gada Ženēvas autoizstādē, kas notiks martā, Subaru demonstrēs jauno Outback, kas aprīkots ar „EyeSigh” vadītāja palīdzības tehnoloģiju, un pirmo reizi piedāvās Eiropas publikas vērtējumam Levorg modeli. Turpat tiks prezentēts arī Forester ar Subaru Boxer dīzeļa dzinēju un Lineartronic (CVT) transmisiju. 

 

Subaru preses konference notiks 3. martā pulksten 9:15 (pēc Centrāleiropas laika).

Jaunais Outback 

Kopš tā radīšanas Outback ir bijis Subaru krosoveru klāsta flagmanis, kas iemieso zīmola unikālo krosovera koncepciju un apvieno vieglā automobiļa komfortu ar SUV kravas ietilpību un spējām bezceļa apstākļos. Līdz ar būtiski uzlabotām unikālajām īpašībām Outback piedāvā arī dažādus jaunievedumus, viens no kuriem ir „EyeSight” vadītāja palīgtehnoloģija. Modelis ir saņēmis maksimālo piecu zvaigžņu vērtējumu 2014. gada Euro NCAP drošības testā.

Levorg (Eiropas versija)

Jaunais Levorg sporta ģimenes auto iemieso Subaru panākumus un simbolizē jaunākās tehnoloģijas. Pagājušajā gadā tas tika laists klajā Japānas tirgū, bet Ženēvas autoizstādē pirmo reizi būs apskatāma Eiropai paredzētā versija, kas drīzumā nonāks pārdošanā.

Forester ar Boxer dīzeļa dzinēju un Lineartronic 

Forester modelim visbeidzot ir pieejams Subaru Boxer dīzeļa dzinējs apvienojumā ar Lineartronic (CVT) transmisiju.

Lineartronic ne tikai piedāvā komfortablu un ekonomisku braukšanu, bet arī uzsver Subaru Boxer dīzeļa dzinēja sportisko raksturu. Papildus tam ir atsvaidzināts modeļa interjers.

 

3. martā tiks atvērta īpaša mājas lapa par Subaru ekspozīciju: www.subaru-global.com/2015geneva.html