Ziņas

Pasaulē pirmā dīzeļa opozītdzinēja ar Lineartronic pirmizrāde

Šopavasar iecienītajam 4WD automobiļu ražotājam Subaru ir daudz jaunumu. Neskaitot pilnīgi jauno Forester SUV, Subaru ieviesIs arī populāro Outback un Legacy modeļu atjaunotās versijas.

 

Subaru Legacy/Outback 2013 atjaunots ir gan salons, gan eksterjers. Legacy ir ieguvis jaunu priekšgala dizainu, kas dāvā tam kompaktāku un sportiskāku izskatu. Arī Outback ir atjaunots priekšgala dizains ar daudz lielākiem miglas lukturiem, kas automobilim piešķir agresīvāku un stingrāku tēlu.

 

Abu automobiļu salonos ieviestas jaunas krāsu gammas ar tumšu viduskonsoli un melniem stūres spieķiem. Stāvbremze novietota ērtākā pozīcijā starp priekšējiem sēdekļiem, kā arī modeļi ir ieguvuši jaunus un elegantus instrumentu paneļus ar LED multidispleju un viena pieskāriena pagrieziena funkciju.

 

 

Tagad Outback ir pieejams arī ar Lineartronic automātisko transmisiju apvienojumā ar Subaru dīzeļa opozītdzinēju.

Outback ir pirmais modelis, kam tiek uzstādīta jaunā pārnesumkārba, kas izstrādāta speciāli dīzeļdzinēja augstajam griezes momentam (350 Nm). Šajā kombinācijā vidējais patēriņš ir 6,3 l uz 100 km, kas ir ļoti labs rādītājs ietilpīgai pastāvīgās pilnpiedziņas automašīnai.

 

Outback 2.0D ar Lineartronic automātisko transmisiju (CVT) ir pieejams trīs komplektācijās:

Bāzes komplektācijas auto, kas ir aprīkojuma ziņā labi nobruņots (piemēram. ksenona tuvās gaismas, miglas lukturi, atpakaļskata kamera, divzonu klimata kontrole, kruīza kontrole, brīvroku sistēma, sēdekļu apsilde, logu slotiņu apsilde, elektriska vadītāja sēdekļa regulēšana, lietus sensors u.c.)  ir pieejams par 22 980 LVL.

Par 24 000 LVL Jūs savā īpašumā variet iegūt Business komplektācijas Outback, kas papildus ir aprīkots ar gaišu ziloņkaula krāsas vai melnas krāsas ādas salonu un atmiņas funkciju vadītāja sēdeklim.

Trešā un pilnākā komplektācija papildus ietver navigācijas sistēmu, inteliģento atslēgu un starta pogu dzinēja iedarbināšanai, kā arī stikla jumta lūku un šādi aprīkots Outback ir pieejams par 26 300 LVL.

 

Outback ar 2.0 dīzeļdzinēju joprojām ir pieejams arī ar sešpakāpju manuālo pārnesumkārbu un tā cena ir no 21 400 LVL.

 

Lagacy Sedan cenas ar 2.0 dīzeļdzinēju un mehānisko pārnesumkārbu ir no 19 800 LVL.

 

 

Sevi pierādījušais 2,5 litru benzīna dzinējs tagad sniedz par 4% vairāk jaudas, tai pat laikā ir kļuvis vēl ekonomiskāks un patērē par 9% mazāk degvielas nekā agrāk. Vēl viens jaunums – atjaunotajam 2,5 benzīna opozītdzinējam tagad ir bezapkopes zobķēde, kas samazina uzturēšanas izmaksas. Turklāt uzlabotā piekare sniedz lielāku stabilitāti un labāku vadāmību, veicot izvairīšanās manevrus vai velkot smagus treilerus.

 

Labas ziņas ir arī par Outback 2,5 CVT cenām. Neskatoties uz to, ka 2013. gada modeļiem ir vairāk jaudas, labāka degvielas ekonomija, atjaunots dizains un vēl labāks standarta aprīkojums, cenas netika palielinātas. Patiesībā populārā 2013. gada Subaru Outback 2,5 CVT cena ir sākot no 20 600 LVL, kas ir par 300 LVL mazāk nekā agrāk!